Zoeken

Zoeken

U kunt hier zoeken op nieuws, content items en vaak gestelde vragen.

U zocht naar :

Geen resultaten gevonden.
Aantal hits: 0

Barschema

zondag 25 oktober 2020 
08:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Cas van Campen Bardienst 
08:30 - 11:00  Kellen Veth Bardienst 
08:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Isa Spoor Barhoofd 
08:30 - 11:00  Barhoofd 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Isa Spoor Bardienst 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Jochem van Well Bardienst 
11:00 - 13:30  Barhoofd 
11:00 - 13:30  Barhoofd 
13:30 - 16:00  Ouders/verzorgers van Julian Dijkstra Bardienst 
13:30 - 16:00  Bardienst 
13:30 - 16:00  Barhoofd 
13:30 - 16:00  Emma Andersson Barhoofd 
16:00 - 18:30  Bardienst 
16:00 - 18:30  Bardienst 
16:00 - 18:30  Barhoofd 
16:00 - 18:30  Barhoofd 
maandag 26 oktober 2020 
16:45 - 19:30  Ouders/verzorgers van Aurora Raso Bardienst 
16:45 - 19:30  Ouders/verzorgers van Elise Boere Bardienst 
19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Elise Boere Bardienst 
19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Elle-Floor Clements Bardienst 
dinsdag 27 oktober 2020 
16:45 - 19:30  Joost Tijssen Bardienst 
16:45 - 19:30  Lieke Korteweg Bardienst 
19:30 - 22:30  Martijn Breeman Bardienst 
19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Alinde Veth Bardienst 
woensdag 28 oktober 2020 
16:45 - 19:30  Ouders/verzorgers van Noa van Biene Bardienst 
16:45 - 19:30  Zoë van Biene Bardienst 
19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Jedidja van Leeuwen Bardienst 
19:30 - 22:30  Niels van Noort Bardienst 
donderdag 29 oktober 2020 
16:45 - 19:30  Arie Herweijer Bardienst 
16:45 - 19:30  Aiji Kley Bardienst 
19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Fiene Noordegraaf Bardienst 
19:30 - 22:30  Martijn Tapper Bardienst 
vrijdag 30 oktober 2020 
16:45 - 19:30  Ouders/verzorgers van Isabelle de Bruyn Bardienst 
16:45 - 19:30  Ouders/verzorgers van Thijmen Evers Bardienst 
19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Julia Bosman Bardienst 
19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Sarah in 't Veld Bardienst 
zaterdag 31 oktober 2020 
08:30 - 11:00  Tim Luijsterburg Bardienst 
08:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Lizzy Baas Bardienst 
08:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Nya Dubbelman Barhoofd 
08:30 - 11:00  Nadia de Bruin Wedstrijdtafel 
08:30 - 11:00  Wedstrijdtafel 
11:00 - 13:30  Marloes Melkert Bardienst 
11:00 - 13:30  Noor Diekerhof Bardienst 
11:00 - 13:30  Nicoline Brilman Barhoofd 
11:00 - 13:30  Dila Sude Yilgor Wedstrijdtafel 
11:00 - 13:30  Wedstrijdtafel 
13:30 - 16:00  Marit de Jong Bardienst 
13:30 - 16:00  Tom Weijnen Bardienst 
13:30 - 16:00  Barhoofd 
13:30 - 16:00  Wedstrijdtafel 
13:30 - 16:00  Wedstrijdtafel 
16:00 - 18:30  Cindy Nederlof-Rombout Bardienst 
16:00 - 18:30  Ouders/verzorgers van Lois Beemsterboer Bardienst 
16:00 - 18:30  Barhoofd 
16:00 - 18:30  Wedstrijdtafel 
16:00 - 18:30  Wedstrijdtafel 
zondag 1 november 2020 
08:30 - 11:00  Bardienst 
08:30 - 11:00  Bardienst 
08:30 - 11:00  Barhoofd 
08:30 - 11:00  Barhoofd 
11:00 - 13:30  Nicoline Verploegh Bardienst 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Seth Bax Bardienst 
11:00 - 13:30  Barhoofd 
11:00 - 13:30  Emma Andersson Barhoofd 
13:30 - 16:00  Ouders/verzorgers van Ravi Anker Bardienst 
13:30 - 16:00  Bardienst 
13:30 - 16:00  Barhoofd 
13:30 - 16:00  Barhoofd 
16:00 - 18:30  Bardienst 
16:00 - 18:30  Bardienst 
16:00 - 18:30  Barhoofd 
16:00 - 18:30  Barhoofd 
maandag 2 november 2020 
16:45 - 19:30  Ouders/verzorgers van Robine van der Tholen Bardienst 
16:45 - 19:30  Ouders/verzorgers van Loran Odabas Bardienst 
19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Sara van Nieuwenborg Bardienst 
19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Florens van Vuuren Bardienst 
dinsdag 3 november 2020 
16:45 - 19:30  Stefanie Jens - van der Rest Bardienst 
16:45 - 19:30  Eelco Jens Bardienst 
19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Joëlle Schoon Bardienst 
19:30 - 22:30  Ilja Tchetverikov Bardienst 
woensdag 4 november 2020 
16:45 - 19:30  Nicoline Anderson Bardienst 
16:45 - 19:30  Kellen Veth Bardienst 
19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Floortje de Bruin Bardienst 
19:30 - 22:30  Kim van Boxel Bardienst 
donderdag 5 november 2020 
16:45 - 19:30  Ouders/verzorgers van Lieve Zuijdwegt Bardienst 
16:45 - 19:30  Ouders/verzorgers van Tami Alaran Bardienst 
19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Mats Maaskant Bardienst 
19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Stijn van der Linden Bardienst 
vrijdag 6 november 2020 
16:45 - 19:30  Ouders/verzorgers van Seb Spijkers Bardienst 
16:45 - 19:30  Ouders/verzorgers van Igor Soeurt Bardienst 
19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Julia Bosman Bardienst 
19:30 - 22:30  Bardienst 
zaterdag 7 november 2020 
08:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Livia Twigt Bardienst 
08:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Bo Hensen Bardienst 
08:30 - 11:00  Jorik Fok Barhoofd 
08:30 - 11:00  Mathieu Pegels Wedstrijdtafel 
08:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Livia Bruggeman Wedstrijdtafel 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Livia Bruggeman Bardienst 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Sarah in 't Veld Bardienst 
11:00 - 13:30  Barhoofd 
11:00 - 13:30  Bo Hensen Wedstrijdtafel 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Naomi Flier Wedstrijdtafel 
13:30 - 16:00  Ouders/verzorgers van Wieke Meerman Bardienst 
13:30 - 16:00  Ouders/verzorgers van Adrián Gómez Bakker Bardienst 
13:30 - 16:00  Barhoofd 
13:30 - 16:00  Naomi Flier Wedstrijdtafel 
13:30 - 16:00  Ouders/verzorgers van Naomi Flier Wedstrijdtafel 
16:00 - 18:30  Ouders/verzorgers van Wieke Meerman Bardienst 
16:00 - 18:30  Ouders/verzorgers van Frederique Koot Bardienst 
16:00 - 18:30  Wilbert Heijne Barhoofd 
16:00 - 18:30  Wilbert Heijne Wedstrijdtafel 
16:00 - 18:30  Wedstrijdtafel 
zondag 8 november 2020 
08:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Alinde Veth Bardienst 
08:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Lucas Smeenk Bardienst 
08:30 - 11:00  Barhoofd 
08:30 - 11:00  Barhoofd 
11:00 - 13:30  Paula Leeflang Bardienst 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Rozemarijn Nijssen Bardienst 
11:00 - 13:30  Barhoofd 
11:00 - 13:30  Barhoofd 
13:30 - 16:00  Ouders/verzorgers van Noortje Bomius Bardienst 
13:30 - 16:00  Bardienst 
13:30 - 16:00  Barhoofd 
13:30 - 16:00  Barhoofd 
16:00 - 18:30  Bardienst 
16:00 - 18:30  Bardienst 
16:00 - 18:30  Barhoofd 
16:00 - 18:30  Barhoofd 
maandag 9 november 2020 
16:45 - 19:30  Ouders/verzorgers van Thijmen Dam Bardienst 
16:45 - 19:30  Adriaen Ploos van Amstel Bardienst 
19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Tami Alaran Bardienst 
19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Sanne van der Waal Bardienst 
dinsdag 10 november 2020 
16:45 - 19:30  Stefanie Jens - van der Rest Bardienst 
16:45 - 19:30  Eelco Jens Bardienst 
19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Sophie Gilhuis Bardienst 
19:30 - 22:30  Elsbeth Kien Bardienst 
woensdag 11 november 2020 
16:45 - 19:30  Ouders/verzorgers van Casper de Wit Bardienst 
16:45 - 19:30  Ouders/verzorgers van Casper de Wit Bardienst 
19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Mats Maaskant Bardienst 
19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Stijn van der Linden Bardienst 
donderdag 12 november 2020 
16:45 - 19:30  Paul van der Zande Bardienst 
16:45 - 19:30  Ouders/verzorgers van Fiene Noordegraaf Bardienst 
19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Imma de Heer Bardienst 
19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Jochem Keij Bardienst 
vrijdag 13 november 2020 
16:45 - 19:30  Ouders/verzorgers van Marlieke Wernet Bardienst 
16:45 - 19:30  Ouders/verzorgers van Marlieke Wernet Bardienst 
19:30 - 22:30  Lieke Schepers Bardienst 
19:30 - 22:30  Fleur Klabbers Bardienst 
zaterdag 14 november 2020 
08:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Jayla Khemai Bardienst 
08:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Fay Stam Bardienst 
08:30 - 11:00  Inge Maters Barhoofd 
08:30 - 11:00  Nadia de Bruin Wedstrijdtafel 
08:30 - 11:00  Wedstrijdtafel 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Boris van de Giessen Bardienst 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Joël Dwars Bardienst 
11:00 - 13:30  Barhoofd 
11:00 - 13:30  Ronald van de Hammen Wedstrijdtafel 
11:00 - 13:30  Wedstrijdtafel 
13:30 - 16:00  Ouders/verzorgers van Luuk Staffeleu Bardienst 
13:30 - 16:00  Ouders/verzorgers van Luuk Staffeleu Bardienst 
13:30 - 16:00  Barhoofd 
13:30 - 16:00  Wedstrijdtafel 
13:30 - 16:00  Wedstrijdtafel 
16:00 - 18:30  Bo Noppen Bardienst 
16:00 - 18:30  Renée Gerlach Bardienst 
16:00 - 18:30  Barhoofd 
16:00 - 18:30  Wedstrijdtafel 
16:00 - 18:30  Wedstrijdtafel 
zondag 15 november 2020 
08:30 - 11:00  Bardienst 
08:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Nynke Willems Bardienst 
08:30 - 11:00  Barhoofd 
08:30 - 11:00  Barhoofd 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Seth Bax Bardienst 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Rozemarijn Nijssen Bardienst 
11:00 - 13:30  Barhoofd 
11:00 - 13:30  Barhoofd 
13:30 - 16:00  Wim Nobel Bardienst 
13:30 - 16:00  Bardienst 
13:30 - 16:00  Barhoofd 
13:30 - 16:00  Barhoofd 
16:00 - 18:30  Eva Appeldoorn Bardienst 
16:00 - 18:30  Maartje van Honschoten Bardienst 
16:00 - 18:30  Britte van Genderen Barhoofd 
16:00 - 18:30  Barhoofd 
maandag 16 november 2020 
16:45 - 19:30  Ouders/verzorgers van Siene Keller Bardienst 
16:45 - 19:30  Ouders/verzorgers van Fréderique van der Meulen Bardienst 
19:30 - 22:30  Marcel Pluijmert Bardienst 
19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Sanne van der Waal Bardienst 
dinsdag 17 november 2020 
16:45 - 19:30  Peter de Vos Bardienst 
16:45 - 19:30  Ouders/verzorgers van Iris Nunnikhoven Bardienst 
19:30 - 22:30  Robin Koole Bardienst 
19:30 - 22:30  Wesley Tito Bardienst 
woensdag 18 november 2020 
16:45 - 19:30  Ouders/verzorgers van Noa van Biene Bardienst 
16:45 - 19:30  Zoë van Biene Bardienst 
19:30 - 22:30  Sabine Leeuwis Bardienst 
19:30 - 22:30  Niels van Noort Bardienst 
donderdag 19 november 2020 
16:45 - 19:30  Ouders/verzorgers van Carina van der Plaats Bardienst 
16:45 - 19:30  Adriaen Ploos van Amstel Bardienst 
19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Meike de Jong Bardienst 
19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Iris van Vuuren Bardienst 
vrijdag 20 november 2020 
16:45 - 19:30  Ouders/verzorgers van Sterre Bäcker Bardienst 
16:45 - 19:30  Ouders/verzorgers van Melle van 't Hoenderdaal Bardienst 
19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Imme Meijers Bardienst 
19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Imme Meijers Bardienst 
zaterdag 21 november 2020 
08:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Lizzy Baas Bardienst 
08:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Nya Dubbelman Bardienst 
08:30 - 11:00  Mirjam Stam Barhoofd 
08:30 - 11:00  Wedstrijdtafel 
08:30 - 11:00  Wedstrijdtafel 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Mees Lotgerink Bardienst 
11:00 - 13:30  Bardienst 
11:00 - 13:30  Barhoofd 
11:00 - 13:30  Wedstrijdtafel 
11:00 - 13:30  Wedstrijdtafel 
13:30 - 16:00  Ouders/verzorgers van Romy Greven Bardienst 
13:30 - 16:00  Bardienst 
13:30 - 16:00  Barhoofd 
13:30 - 16:00  Wedstrijdtafel 
13:30 - 16:00  Wedstrijdtafel 
16:00 - 18:30  Chiron Koole Bardienst 
16:00 - 18:30  Kim Heijboer Bardienst 
16:00 - 18:30  Barhoofd 
16:00 - 18:30  Wedstrijdtafel 
16:00 - 18:30  Wedstrijdtafel 
zondag 22 november 2020 
08:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Jente de Graaf Bardienst 
08:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Matthijs Moerer Bardienst 
08:30 - 11:00  Saskia van de Kasteele Barhoofd 
08:30 - 11:00  Barhoofd 
11:00 - 13:30  Peter de Vos Bardienst 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Jochem van Well Bardienst 
11:00 - 13:30  Barhoofd 
11:00 - 13:30  Barhoofd 
13:30 - 16:00  Ouders/verzorgers van Maurits Wiersma Bardienst 
13:30 - 16:00  Ouders/verzorgers van Jort van Heusden Bardienst 
13:30 - 16:00  Barhoofd 
13:30 - 16:00  Barhoofd 
16:00 - 18:30  Bardienst 
16:00 - 18:30  Bardienst 
16:00 - 18:30  Barhoofd 
16:00 - 18:30  Barhoofd 
maandag 23 november 2020 
16:45 - 19:30  Ouders/verzorgers van Siene Keller Bardienst 
16:45 - 19:30  Ouders/verzorgers van Fréderique van der Meulen Bardienst 
19:30 - 22:30  Vera Koonings Bardienst 
19:30 - 22:30  Eva Stolhof Bardienst 
dinsdag 24 november 2020 
16:45 - 19:30  Ouders/verzorgers van Carlijn Slob Bardienst 
16:45 - 19:30  Ouders/verzorgers van Thijmen van den Berg Bardienst 
19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Jochem Keij Bardienst 
19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Tara Roosken Bardienst 
woensdag 25 november 2020 
16:45 - 19:30  Paul van der Zande Bardienst 
16:45 - 19:30  Aiji Kley Bardienst 
19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Sabijn Bahadoer Bardienst 
19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Sabijn Bahadoer Bardienst 
donderdag 26 november 2020 
16:45 - 19:30  Ouders/verzorgers van Sanne Jansen Bardienst 
16:45 - 19:30  Ouders/verzorgers van Sanne Jansen Bardienst 
19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Joshua Jansen Bardienst 
19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Jolie Noordhof Bardienst 
vrijdag 27 november 2020 
16:45 - 19:30  Ouders/verzorgers van Sterre Bäcker Bardienst 
16:45 - 19:30  Alexandra Severijn Bardienst 
19:30 - 22:30  Lieve Struik Bardienst 
19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Gwen Coehorst Bardienst 
zaterdag 28 november 2020 
08:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Jayla Khemai Bardienst 
08:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Fay Stam Bardienst 
08:30 - 11:00  Barhoofd 
08:30 - 11:00  Matthijs Moerer Wedstrijdtafel 
08:30 - 11:00  Wedstrijdtafel 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Pien de Winter Bardienst 
11:00 - 13:30  Bardienst 
11:00 - 13:30  Barhoofd 
11:00 - 13:30  Marijn Kwakkel Wedstrijdtafel 
11:00 - 13:30  Wedstrijdtafel 
13:30 - 16:00  Ouders/verzorgers van Tibbe Katz Bardienst 
13:30 - 16:00  Ouders/verzorgers van Benthe Kok Bardienst 
13:30 - 16:00  Barhoofd 
13:30 - 16:00  Wedstrijdtafel 
13:30 - 16:00  Wedstrijdtafel 
16:00 - 18:30  Ouders/verzorgers van Benthe Kok Bardienst 
16:00 - 18:30  Ouders/verzorgers van Tobias Viersen Bardienst 
16:00 - 18:30  Gisela Heijne Barhoofd 
16:00 - 18:30  Tobias Viersen Wedstrijdtafel 
16:00 - 18:30  Wedstrijdtafel 
zondag 29 november 2020 
08:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Lotte Perquin Bardienst 
08:30 - 11:00  Bardienst 
08:30 - 11:00  Barhoofd 
08:30 - 11:00  Barhoofd 
11:00 - 13:30  Bardienst 
11:00 - 13:30  Bardienst 
11:00 - 13:30  Barhoofd 
11:00 - 13:30  Barhoofd 
13:30 - 16:00  Bardienst 
13:30 - 16:00  Bardienst 
13:30 - 16:00  Barhoofd 
13:30 - 16:00  Barhoofd 
16:00 - 18:30  Bardienst 
16:00 - 18:30  Bardienst 
16:00 - 18:30  Barhoofd 
16:00 - 18:30  Barhoofd 
maandag 30 november 2020 
16:45 - 19:30  Ouders/verzorgers van Jasmijn Star Bardienst 
16:45 - 19:30  Ouders/verzorgers van Juliette Evers Bardienst 
19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Floortje de Bruin Bardienst 
19:30 - 22:30  Kim van Boxel Bardienst