Dames 3

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Floortje Thiele

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Feijenoord D1 Capelle D2 20:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leonidas D26 10 27 9 0 1
2 IJssel D4 10 23 7 2 1
3 Leonidas D24 10 20 6 2 2
4 Feijenoord D1 9 19 6 1 2
5 Leonidas D22 10 17 5 2 3
6 Spijkenisse D4 10 16 5 1 4
7 Berkel-Rodenrijs D4 10 10 3 1 6
8 Capelle D2 9 10 3 1 5
9 Dordrecht D3 10 6 2 0 8
10 Ommoord D3 10 4 1 1 8
11 Souburgh D2-O 10 4 1 1 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mrt Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh D2-O 10:45 uit
10 mrt HV Spijkenisse D4 14:45 thuis - Veld 2
17 mrt Berkel Rodenrijs D4 10:45 thuis - Veld 4
24 mrt HC Feijenoord D1 10:30 uit
7 apr OMHC D3 n.n.b thuis
14 apr R.H.V. Leonidas D24 n.n.b uit
21 apr R.H.V. Leonidas D26 n.n.b thuis
12 mei HC Capelle D2 n.n.b uit
2 jun R.H.V. Leonidas D22 n.n.b uit
9 jun HC De IJssel D4 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Feijenoord D1 Leonidas D22 (6-2)final
Leonidas D26 Spijkenisse D4 (2-4)final
Dordrecht D3 Souburgh D2-O (6-0)scheduled
Berkel-Rodenrijs D4 IJssel D4 (2-3)final
Leonidas D24 Capelle D2 (3-0)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Spijkenisse D4 Dordrecht D3 (6-0)final
Capelle D2 Leonidas D26 (0-4)final
Leonidas D22 Ommoord D3 (4-2)final
Souburgh D2-O Berkel-Rodenrijs D4 (2-2)final
IJssel D4 Feijenoord D1 (5-2)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Feijenoord D1 Souburgh D2-O (7-2)final
Capelle D2 Spijkenisse D4 (3-3)final
Berkel-Rodenrijs D4 Dordrecht D3 (2-1)final
Ommoord D3 IJssel D4 (0-0)final
Leonidas D24 Leonidas D22 (1-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Leonidas D22 Leonidas D26 (1-2)final
Spijkenisse D4 Berkel-Rodenrijs D4 (3-0)final
Dordrecht D3 Feijenoord D1 (2-7)final
IJssel D4 Leonidas D24 (3-2)final
Souburgh D2-O Ommoord D3 (2-1)final
WOENSDAG 4 OKTOBER 2023
Ommoord D3 Dordrecht D3 (3-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Capelle D2 Leonidas D22 (1-8)final
Leonidas D26 IJssel D4 (2-0)final
Leonidas D24 Souburgh D2-O (5-2)final
Feijenoord D1 Berkel-Rodenrijs D4 (6-1)final
WOENSDAG 11 OKTOBER 2023
Spijkenisse D4 Feijenoord D1 (1-2)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
IJssel D4 Capelle D2 (6-1)final
Berkel-Rodenrijs D4 Ommoord D3 (2-0)final
Souburgh D2-O Leonidas D26 (3-4)final
Dordrecht D3 Leonidas D24 (1-9)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Ommoord D3 Feijenoord D1 (1-3)final
Capelle D2 Souburgh D2-O (3-1)final
Leonidas D24 Berkel-Rodenrijs D4 (5-0)final
Leonidas D26 Dordrecht D3 (7-0)final
Leonidas D22 Spijkenisse D4 (3-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Berkel-Rodenrijs D4 Leonidas D26 (0-5)final
Spijkenisse D4 Ommoord D3 (2-0)final
Dordrecht D3 Capelle D2 (5-4)final
Feijenoord D1 Leonidas D24 (2-2)final
IJssel D4 Leonidas D22 (1-1)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Leonidas D26 Feijenoord D1 (4-0)final
Leonidas D24 Ommoord D3 (4-0)final
IJssel D4 Spijkenisse D4 (8-1)final
Capelle D2 Berkel-Rodenrijs D4 (2-1)final
Leonidas D22 Souburgh D2-O (7-1)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Leonidas D24 Spijkenisse D4 (6-0)final
Souburgh D2-O IJssel D4 (0-4)final
Dordrecht D3 Leonidas D22 (2-11)final
Ommoord D3 Leonidas D26 (0-4)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Spijkenisse D4 Souburgh D2-O (2-1)final
Capelle D2 Ommoord D3 (3-2)final
Leonidas D22 Berkel-Rodenrijs D4 (2-5)final
Leonidas D26 Leonidas D24 (2-0)final
DINSDAG 28 NOVEMBER 2023
IJssel D4 Dordrecht D3 (10-0)scheduled