Dordrechtse Mixed Hockey Club
DMHC app volg ons op: 
Je bent hier: HomeTrainingsschema
Contact met CT&I

DMHC Clubcard en App


Recente verslagen
Nog geen verslagen


Binnenkort bij DMHC
Laatste tweets Twitter
Trainingsschema

Informatie veldtrainingen

Enkele afspraken voor het trainingsschema zijn heel belangrijk:
  • We zijn met elkaar verantwoordelijk voor het gebruik van de velden en de trainingsmaterialen.
  • Veld 1 en Veld 4 zijn semi watervelden. Als ze besproeid moeten worden nooit gelijktijdig!!! (sleutel sproeier ook aan bar bos)
  • Zorg dat je ruim op tijd bent om te trainen en dat je bij het veld bent!
  • Hou de velden schoon; heel gewoon!
  • Als er nog getraind wordt op het veld wacht je buiten het hek. Het veld betreden alleen via het poortje en niet over het hek klimmen

Een paar simpele regels maar zo nodig om gewoon heerlijk te kunnen trainen.

Dank voor jullie medewerking!

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens E3 4
17:00 - 18:00 Jongens E4 4
17:00 - 18:00 jongens E5 4
17:00 - 18:00 Meisjes E5 4
17:00 - 18:00 Meisjes E6 1
17:00 - 18:00 Meisjes E7 1
17:00 - 18:00 Meisjes E8 1
17:00 - 18:00 Meisjes E9 1
17:30 - 19:00 Jongens C2 2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C2 2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C6 3 - CD
18:00 - 18:30 Jongens E1 4
18:00 - 18:30 Jongens E2 4
18:00 - 19:00 Meisjes E1 1
18:00 - 19:00 Meisjes E2 1
18:00 - 19:00 Meisjes E3 1
18:00 - 19:00 Meisjes E4 1
18:30 - 20:30 Jongens C1 4 - CD
18:30 - 19:00 Jongens E1 4 - AB
18:30 - 19:00 Jongens E2 4 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C5 3 - AB
19:00 - 20:15 Jongens A2 1 - AB
19:00 - 21:00 Meisjes A1 2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A5 3 - CD
19:00 - 21:00 Meisjes B1 2 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B6 4 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C3 1 - CD
20:00 - 21:30 Meisjes B4 4 - AB
20:00 - 22:00 Trimhockey Maandagavond 3 - AB
20:30 - 22:00 Meisjes A2 4 - CD
20:30 - 22:00 Trimhockey Maandagavond 1
20:30 - 22:00 Trimhockey Maandagavond 3 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 11:00 Trimhockey Dinsdagochtend 1
11:00 - 12:00 Fithockey 1
17:00 - 18:00 Jongens F1 1
17:00 - 18:00 Jongens F2 1
17:00 - 18:00 Meisjes F1 1
17:00 - 18:00 Meisjes F2 1
17:30 - 19:00 Jongens D3 3 - CD
17:30 - 19:30 Meisjes C1 2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C4 4 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D2 4 - AB
18:00 - 20:00 Jongens A1 2 - AB
18:00 - 20:00 Jongens B1 1 - CD
18:00 - 20:00 Jongens D1 1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A4 3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 4 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B7 4 - CD
19:30 - 20:00 Dames 1 2 - CD
19:30 - 22:00 Dames 1 2 - CD
20:00 - 22:00 Dames 1 2 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes B3 1 - CD
20:00 - 21:30 Meisjes B5 1 - AB
20:30 - 22:00 Jongens B3 4 - AB
20:30 - 22:00 Meisjes A3 4 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 20:00 GoalieWorks Keeperstraining Trainingsgroep 1 - AB
17:00 - 18:00 Hockeyschool Trainingsgroep 1 - CD optie HS school
17:00 - 19:00 Jongens D2 4 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D3 2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D4 2 - CD
17:30 - 19:00 Jongens C2 4 - CD
18:00 - 20:00 Meisjes A1 2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C5 1 - CD
18:00 - 20:00 Meisjes D1 2 - AB
19:00 - 22:00 Cursus Trainingsgroep 3
19:00 - 22:00 Cursus Trainingsgroep 3
19:00 - 20:30 Jongens A2 4 - CD
19:00 - 20:00 Jongens B2 4 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes C6 1 - CD
20:00 - 22:00 Dames 2 Mijntje van Roessel 4 - AB
20:00 - 22:00 Dames 3 1 - CD
20:00 - 22:00 Dames Jong 1 1 - AB
20:00 - 22:00 Heren 1 2
20:30 - 22:00 Heren 3 4 - CD
20:30 - 22:00 Heren Jong 1 4 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens E3 1
17:00 - 18:00 Jongens E4 1
17:00 - 18:00 jongens E5 1
17:00 - 18:00 Meisjes C3 2 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D2 2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes E5 1
17:00 - 18:00 Meisjes E6 4
17:00 - 18:00 Meisjes E7 4
17:00 - 18:00 Meisjes E8 4
17:00 - 18:00 Meisjes E9 4
17:30 - 19:00 Meisjes B4 3 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C4 3 - AB
18:00 - 20:00 Jongens A1 1 - CD
18:00 - 20:00 Jongens B1 2 - CD
18:00 - 19:00 Jongens E1 1 - AB
18:00 - 19:00 Jongens E2 1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes E1 4
18:00 - 19:00 Meisjes E2 4
18:00 - 19:00 Meisjes E3 4
18:00 - 19:00 Meisjes E4 4
18:30 - 20:30 Jongens C1 2 - AB
19:00 - 20:30 Heren Veteranen L 4 - AB geen ruimte 20:30 op semi
19:00 - 20:30 Jongens B2 1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 4 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B5 3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B6 3 - CD
20:00 - 22:00 Dames 1 2 - CD
20:00 - 22:00 Heren 2 1 - CD
20:30 - 22:00 Dames 1 2 - AB
20:30 - 22:00 Dames Veteranen 4 - CD
20:30 - 22:00 Heren Veteranen A 1 - AB
20:30 - 22:00 Meisjes A2 4 - AB
20:30 - 21:30 Meisjes B3 3 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:30 Jongens D1 2 - AB
17:00 - 18:30 Jongens D2 2 - CD
17:00 - 18:30 Jongens D3 4 - CD
17:00 - 18:00 Jongens F1 1
17:00 - 18:00 Jongens F2 1
17:00 - 18:30 Meisjes D3 3 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D4 3 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes F1 1
17:00 - 18:00 Meisjes F2 1
17:30 - 19:00 Meisjes A3 4 - AB
18:00 - 20:00 Meisjes C1 1 - CD
18:00 - 20:00 Meisjes D1 1 - AB
18:30 - 22:00 Heren 1 2 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B3 3 - AB
18:30 - 20:30 Meisjes B1 2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B7 3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C2 4 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A4 4 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A5 4 - AB
20:00 - 22:00 Dames Jong 2 1 - CD
20:00 - 20:30 Heren 3
4 - CD warming up HJ1 H3 gezamenlijk
20:00 - 20:30 Heren Jong 1 4 - CD warming up HJ1 H3 gezamenlijk
20:00 - 22:00 Heren Jong 2 1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 3 4 - AB
20:30 - 22:00 Heren Jong 1 4 - CD
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 09:45 Benjamin Hockey 1 - BC
09:00 - 10:00 G-Hockey 1 - A
09:00 - 10:00 Hockeyschool 1 - D
Hoofdsponsor
Subsponsoren

Overige sponsoren