Dordrechtse Mixed Hockey Club
DMHC app volg ons op: 
Je bent hier: HomeOverzichtenBardienst/barreglement
Contact met CT&I

DMHC Clubcard en App

Recente verslagen
Nog geen verslagen
Lid worden?

Recente fotoalbums

Binnenkort bij DMHC
Laatste tweets Twitter
Barrooster

Bardienst Onze vereniging drijft op vrijwilligers, er zijn vrijwilligers met specifieke functies zoals trainers, scheidsrechters of bestuurs-, en commissieleden. Aan de overige wordt gevraagd om een deel van de bemensing van het clubhuis voor haar rekening te nemen.

Barreglement 
Op deze pagina vindt u het bardienstrooster en diverse informatieve documenten die u wegwijs maken in de regels en werkwijze.

U kunt zichzelf inplannen voor een bepaalde dienst of anders zorgt de barplanning dat u ingedeeld wordt. Daarvan sturen wij u altijd een emailbericht ter kennisgeving en/of herinnering. Zorg er dus voor dat er een actueel email-adres van u bij ons bekend is, want u bent zelf verantwoordelijk voor de invulling van uw dienst!

Verzuim is heel erg vervelend voor uw directe barcollega’s én voor de bezoekers van ons clubhuis, vandaar dat we daar een sanctiebeleid op hebben.

Voor specifieke vragen over de bardienst kunt u zicht richten tot [email protected]


HANDLEIDINGEN VOOR DE BARDIENSTEN:







Inplannen van bardiensten
Onderstaand een overzicht van alle ingeplande bardiensten. Tot 1 september kunnen alle leden deze bardiensten zelf invoeren via 'Inlog leden'. Hierover heeft u een mail ontvangen met info. Is dit niet het geval, geef dit dan door aan [email protected]

Belangrijk: actueel e-mailadres en check uw spam
  • Controleer via 'Inlog leden' of de DMHC app of uw mailadressen nog juist zijn.
  • Controleer of mail van DMHC niet toevallig als spam wordt gezien.
Open altijd de e-mails die u ontvangt van [email protected], er kan aanvullende info in staan.

Vragen en/of problemen?: mail naar de barplanners Daniëlle Spijkers en Anja de Groodt ([email protected]).


zaterdag 25 augustus 2018 
  08:30 - 11:30  Barhoofd 
  08:30 - 11:30  Jaap Paans Wedstrijdtafel 
  09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Eveline Westera Bardienst 
  09:30 - 12:30  Philip Meijers Bardienst 
  10:30 - 13:30  Camiel Lintner Bardienst 
  11:30 - 14:30  Barhoofd 
  11:30 - 14:30  Jaap Paans Wedstrijdtafel 
  12:00 - 15:00  Bardienst 
  12:30 - 15:30  Bardienst 
  13:30 - 16:30  Ouders/verzorgers van Julia van der Tuyn Bardienst 
  14:30 - 17:30  Barhoofd 
  14:30 - 17:30  Jaap Paans Wedstrijdtafel 
  15:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Julia van der Tuyn Bardienst 
  15:30 - 18:30  Bardienst 
zondag 26 augustus 2018 
  10:30 - 13:00  Barhoofd 
  11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Elias Smit Bardienst 
  12:00 - 14:30  Ouders/verzorgers van Jamie Albers Bardienst 
  12:30 - 15:00  Barhoofd 
  13:00 - 15:30  Bardienst 
  13:30 - 16:00  Bardienst 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  15:00 - 17:30  Barhoofd 
  15:30 - 18:00  Bardienst 
  16:00 - 18:30  Bardienst 
maandag 27 augustus 2018 
  17:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Floor Alblas Bardienst 
  19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Tessel Janssen Bardienst 
  19:30 - 22:30  Paul van der Heijden Bardienst 
dinsdag 28 augustus 2018 
  17:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Sterre Veldhuijzen Bardienst 
  19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Tessel Janssen Bardienst 
  19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Isabel van der Werf Bardienst 
woensdag 29 augustus 2018 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  17:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Tami Alaran Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
donderdag 30 augustus 2018 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Tami Alaran Bardienst 
  19:30 - 22:30  Josje Schets Bardienst 
vrijdag 31 augustus 2018 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  17:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Romée Elich Bardienst 
  19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Floris van Wijnen Bardienst 
  19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Floris van Loon Bardienst 
zaterdag 1 september 2018 
  08:30 - 11:30  Barhoofd 
  08:30 - 11:30  Jaap Paans Wedstrijdtafel 
  09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Susanne Goldschmeding Bardienst 
  09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Angelina van Dam Bardienst 
  10:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Angelina van Dam Bardienst 
  11:30 - 14:30  Barhoofd 
  11:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Pien de Winter Wedstrijdtafel 
  12:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Jessica van Pelt Bardienst 
  12:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Jessica van Pelt Bardienst 
  13:30 - 16:30  Bardienst 
  14:30 - 17:30  Barhoofd 
  14:30 - 17:30  Wedstrijdtafel 
  15:00 - 18:00  Bardienst 
  15:30 - 18:30  Bardienst 
zondag 2 september 2018 
  10:00 - 12:30  Barhoofd 
  10:30 - 13:00  Ouders/verzorgers van Floor Alblas Bardienst 
  11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Angelina van Dam Bardienst 
  12:00 - 14:30  Ouders/verzorgers van Pien de Winter Bardienst 
  12:30 - 15:00  Barhoofd 
  13:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Jamie Albers Bardienst 
  13:30 - 16:00  Bardienst 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  15:00 - 17:30  Barhoofd 
  15:30 - 18:00  Bardienst 
  16:00 - 18:30  Bardienst 
maandag 3 september 2018 
  17:00 - 19:30  Danique Lemmers Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
dinsdag 4 september 2018 
  17:00 - 19:30  Danielle Keizer Bardienst 
  19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Floris van Wijnen Bardienst 
  19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Floris van Loon Bardienst 
woensdag 5 september 2018 
  14:30 - 17:00  Evelien Lugthart Bardienst 
  17:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Carlijn van Campenhout Bardienst 
  19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Fleur van den Doel Bardienst 
  19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Fleur van den Doel Bardienst 
donderdag 6 september 2018 
  17:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Sophie Stolk Bardienst 
  19:30 - 22:30  Josje Schets Bardienst 
  19:30 - 22:30  Mieke van der Wees Bardienst 
vrijdag 7 september 2018 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Carmen de Leng Bardienst 
  19:30 - 22:30  Mariska Huisman Bardienst 
zaterdag 8 september 2018 
  08:30 - 11:30  Barhoofd 
  08:30 - 11:30  Sietske van der Wiel Wedstrijdtafel 
  09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Manou Bomius Bardienst 
  09:30 - 12:30  Bardienst 
  10:30 - 13:30  Bardienst 
  11:30 - 14:30  Barhoofd 
  11:30 - 14:30  Wedstrijdtafel 
  12:00 - 15:00  Bardienst 
  12:30 - 15:30  Bardienst 
  13:30 - 16:30  Bardienst 
  14:30 - 17:30  Barhoofd 
  14:30 - 17:30  Wedstrijdtafel 
  15:00 - 18:00  Bardienst 
  15:30 - 18:30  Bardienst 
zondag 9 september 2018 
  10:00 - 12:30  Barhoofd 
  10:30 - 13:00  Bardienst 
  11:00 - 13:30  Bardienst 
  12:00 - 14:30  Bardienst 
  12:30 - 15:00  Barhoofd 
  13:00 - 15:30  Bardienst 
  13:30 - 16:00  Bardienst 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  15:00 - 17:30  Barhoofd 
  15:30 - 18:00  Bardienst 
  16:00 - 18:30  Bardienst 
maandag 10 september 2018 
  17:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Nikki Ketting Bardienst 
  19:30 - 22:30  Edwin de Bruin Bardienst 
  19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Mats de Bruin Bardienst 
dinsdag 11 september 2018 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Mieke van der Wees Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
woensdag 12 september 2018 
  14:30 - 17:00  Evelien Lugthart Bardienst 
  17:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Carlijn van Campenhout Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
donderdag 13 september 2018 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
vrijdag 14 september 2018 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  17:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Tessel Vink Bardienst 
  19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Carmen de Leng Bardienst 
  19:30 - 22:30  Mariska Huisman Bardienst 
zaterdag 15 september 2018 
  08:30 - 11:30  Barhoofd 
  08:30 - 11:30  Wedstrijdtafel 
  09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Angelina van Dam Bardienst 
  09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Angelina van Dam Bardienst 
  10:30 - 13:30  Bardienst 
  11:30 - 14:30  Barhoofd 
  11:30 - 14:30  Wedstrijdtafel 
  12:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Yara de Greeff Bardienst 
  12:30 - 15:30  Bardienst 
  13:30 - 16:30  Bardienst 
  14:30 - 17:30  Barhoofd 
  14:30 - 17:30  Wedstrijdtafel 
  15:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Claire Hannah van 't Westende Bardienst 
  15:30 - 18:30  Bardienst 
zondag 16 september 2018 
  10:00 - 12:30  Barhoofd 
  10:30 - 13:00  Bardienst 
  11:00 - 13:30  Bardienst 
  12:00 - 14:30  Bardienst 
  12:30 - 15:00  Barhoofd 
  13:00 - 15:30  Bardienst 
  13:30 - 16:00  Bardienst 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  15:00 - 17:30  Barhoofd 
  15:30 - 18:00  Bardienst 
  16:00 - 18:30  Bardienst 
maandag 17 september 2018 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
dinsdag 18 september 2018 
  17:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Bibilin Kraal Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
woensdag 19 september 2018 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
donderdag 20 september 2018 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
vrijdag 21 september 2018 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  17:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Tessel Vink Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
zaterdag 22 september 2018 
  08:30 - 11:30  Barhoofd 
  08:30 - 11:30  Ouders/verzorgers van Lianne Grootenboer Wedstrijdtafel 
  09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Laudi Brasser Bardienst 
  09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Gioia Verbeek Bardienst 
  10:30 - 13:30  Bardienst 
  11:30 - 14:30  Barhoofd 
  11:30 - 14:30  Wedstrijdtafel 
  12:00 - 15:00  Bardienst 
  12:30 - 15:30  Bardienst 
  13:30 - 16:30  Bardienst 
  14:30 - 17:30  Barhoofd 
  14:30 - 17:30  Wedstrijdtafel 
  15:00 - 18:00  Bardienst 
  15:30 - 18:30  Bardienst 
zondag 23 september 2018 
  10:00 - 12:30  Barhoofd 
  10:30 - 13:00  Bardienst 
  11:00 - 13:30  Bardienst 
  12:00 - 14:30  Bardienst 
  12:30 - 15:00  Barhoofd 
  13:00 - 15:30  Bardienst 
  13:30 - 16:00  Bardienst 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  15:00 - 17:30  Barhoofd 
  15:30 - 18:00  Bardienst 
  16:00 - 18:30  Bardienst 
maandag 24 september 2018 
  17:00 - 19:30  Danique Lemmers Bardienst 
  19:30 - 22:30  Edwin de Bruin Bardienst 
  19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Mats de Bruin Bardienst 
dinsdag 25 september 2018 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Paul van der Heijden Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
woensdag 26 september 2018 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
donderdag 27 september 2018 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
vrijdag 28 september 2018 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  17:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Romée Elich Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
zaterdag 29 september 2018 
  08:30 - 11:30  Barhoofd 
  08:30 - 11:30  Wedstrijdtafel 
  09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Marit van Es Bardienst 
  09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Marit van Es Bardienst 
  10:30 - 13:30  Bardienst 
  11:30 - 14:30  Barhoofd 
  11:30 - 14:30  Wedstrijdtafel 
  12:00 - 15:00  Bardienst 
  12:30 - 15:30  Bardienst 
  13:30 - 16:30  Bardienst 
  14:30 - 17:30  Barhoofd 
  14:30 - 17:30  Wedstrijdtafel 
  15:00 - 18:00  Bardienst 
  15:30 - 18:30  Bardienst 
zondag 30 september 2018 
  10:00 - 12:30  Barhoofd 
  10:30 - 13:00  Bardienst 
  11:00 - 13:30  Bardienst 
  12:00 - 14:30  Bardienst 
  12:30 - 15:00  Barhoofd 
  13:00 - 15:30  Bardienst 
  13:30 - 16:00  Bardienst 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  15:00 - 17:30  Barhoofd 
  15:30 - 18:00  Bardienst 
  16:00 - 18:30  Bardienst 
maandag 1 oktober 2018 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
dinsdag 2 oktober 2018 
  17:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Bibilin Kraal Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
woensdag 3 oktober 2018 
  14:30 - 17:00  Evelien Lugthart Bardienst 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
donderdag 4 oktober 2018 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Xen Wolters Bardienst 
  19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Lieve Zuijdwegt Bardienst 
vrijdag 5 oktober 2018 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  17:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Michael Looman Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
zaterdag 6 oktober 2018 
  08:30 - 11:30  Barhoofd 
  08:30 - 11:30  Ouders/verzorgers van Nynke Willems Wedstrijdtafel 
  09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Luca van Herk Bardienst 
  09:30 - 12:30  Bardienst 
  10:30 - 13:30  Bardienst 
  11:30 - 14:30  Barhoofd 
  11:30 - 14:30  Wedstrijdtafel 
  12:00 - 15:00  Bardienst 
  12:30 - 15:30  Bardienst 
  13:30 - 16:30  Bardienst 
  14:30 - 17:30  Barhoofd 
  14:30 - 17:30  Wedstrijdtafel 
  15:00 - 18:00  Bardienst 
  15:30 - 18:30  Bardienst 
zondag 7 oktober 2018 
  10:00 - 12:30  Barhoofd 
  10:30 - 13:00  Bardienst 
  11:00 - 13:30  Bardienst 
  12:00 - 14:30  Bardienst 
  12:30 - 15:00  Barhoofd 
  13:00 - 15:30  Bardienst 
  13:30 - 16:00  Bardienst 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  15:00 - 17:30  Barhoofd 
  15:30 - 18:00  Bardienst 
  16:00 - 18:30  Bardienst 
maandag 8 oktober 2018 
  17:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Julia Hageman Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
dinsdag 9 oktober 2018 
  17:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Sophie Stolk Bardienst 
  19:30 - 22:30  Anne-Floor Blonk Bardienst 
  19:30 - 22:30  Nicoline Dikmans Bardienst 
woensdag 10 oktober 2018 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
donderdag 11 oktober 2018 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
vrijdag 12 oktober 2018 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  17:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Michael Looman Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
zaterdag 13 oktober 2018 
  08:30 - 11:30  Barhoofd 
  08:30 - 11:30  Wedstrijdtafel 
  09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Manou Bomius Bardienst 
  09:30 - 12:30  Bardienst 
  10:30 - 13:30  Bardienst 
  11:30 - 14:30  Barhoofd 
  11:30 - 14:30  Wedstrijdtafel 
  12:00 - 15:00  Bardienst 
  12:30 - 15:30  Bardienst 
  13:30 - 16:30  Bardienst 
  14:30 - 17:30  Barhoofd 
  14:30 - 17:30  Wedstrijdtafel 
  15:00 - 18:00  Bardienst 
  15:30 - 18:30  Bardienst 
zondag 14 oktober 2018 
  10:00 - 12:30  Barhoofd 
  10:30 - 13:00  Bardienst 
  11:00 - 13:30  Bardienst 
  12:00 - 14:30  Bardienst 
  12:30 - 15:00  Barhoofd 
  13:00 - 15:30  Bardienst 
  13:30 - 16:00  Bardienst 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  15:00 - 17:30  Barhoofd 
  15:30 - 18:00  Bardienst 
  16:00 - 18:30  Bardienst 
maandag 15 oktober 2018 
  17:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Nikki Ketting Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
dinsdag 16 oktober 2018 
  17:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Julia Hageman Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
woensdag 17 oktober 2018 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
donderdag 18 oktober 2018 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
vrijdag 19 oktober 2018 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  17:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Irene Dokman Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
zaterdag 27 oktober 2018 
  08:30 - 11:30  Barhoofd 
  08:30 - 11:30  Wedstrijdtafel 
  09:00 - 12:00  Bardienst 
  09:30 - 12:30  Bardienst 
  10:30 - 13:30  Bardienst 
  11:30 - 14:30  Barhoofd 
  11:30 - 14:30  Wedstrijdtafel 
  12:00 - 15:00  Bardienst 
  12:30 - 15:30  Bardienst 
  13:30 - 16:30  Bardienst 
  14:30 - 17:30  Barhoofd 
  14:30 - 17:30  Wedstrijdtafel 
  15:00 - 18:00  Bardienst 
  15:30 - 18:30  Bardienst 
zondag 28 oktober 2018 
  10:00 - 12:30  Barhoofd 
  10:30 - 13:00  Bardienst 
  11:00 - 13:30  Bardienst 
  12:00 - 14:30  Bardienst 
  12:30 - 15:00  Barhoofd 
  13:00 - 15:30  Bardienst 
  13:30 - 16:00  Bardienst 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  15:00 - 17:30  Barhoofd 
  15:30 - 18:00  Bardienst 
  16:00 - 18:30  Bardienst 
maandag 29 oktober 2018 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
dinsdag 30 oktober 2018 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Nicoline Dikmans Bardienst 
  19:30 - 22:30  Anne-Floor Blonk Bardienst 
woensdag 31 oktober 2018 
  14:30 - 17:00  Evelien Lugthart Bardienst 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Zoë van Biene Bardienst 
  19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Zoë van Biene Bardienst 
donderdag 1 november 2018 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
vrijdag 2 november 2018 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
zaterdag 3 november 2018 
  08:30 - 11:30  Barhoofd 
  08:30 - 11:30  Wedstrijdtafel 
  09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Laudi Brasser Bardienst 
  09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Gioia Verbeek Bardienst 
  10:30 - 13:30  Bardienst 
  11:30 - 14:30  Barhoofd 
  11:30 - 14:30  Wedstrijdtafel 
  12:00 - 15:00  Bardienst 
  12:30 - 15:30  Bardienst 
  13:30 - 16:30  Bardienst 
  14:30 - 17:30  Barhoofd 
  14:30 - 17:30  Wedstrijdtafel 
  15:00 - 18:00  Bardienst 
  15:30 - 18:30  Bardienst 
zondag 4 november 2018 
  10:00 - 12:30  Barhoofd 
  10:30 - 13:00  Bardienst 
  11:00 - 13:30  Bardienst 
  12:00 - 14:30  Bardienst 
  12:30 - 15:00  Barhoofd 
  13:00 - 15:30  Bardienst 
  13:30 - 16:00  Bardienst 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  15:00 - 17:30  Barhoofd 
  15:30 - 18:00  Bardienst 
  16:00 - 18:30  Bardienst 
maandag 5 november 2018 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
dinsdag 6 november 2018 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
woensdag 7 november 2018 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Julius Jens Bardienst 
  19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Julius Jens Bardienst 
donderdag 8 november 2018 
  17:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Thomas Looman Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
vrijdag 9 november 2018 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
zaterdag 10 november 2018 
  08:30 - 11:30  Barhoofd 
  08:30 - 11:30  Wedstrijdtafel 
  09:00 - 12:00  Bardienst 
  09:30 - 12:30  Bardienst 
  10:30 - 13:30  Bardienst 
  11:30 - 14:30  Barhoofd 
  11:30 - 14:30  Wedstrijdtafel 
  12:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Yara de Greeff Bardienst 
  12:30 - 15:30  Bardienst 
  13:30 - 16:30  Bardienst 
  14:30 - 17:30  Barhoofd 
  14:30 - 17:30  Wedstrijdtafel 
  15:00 - 18:00  Bardienst 
  15:30 - 18:30  Bardienst 
zondag 11 november 2018 
  10:00 - 12:30  Barhoofd 
  10:30 - 13:00  Bardienst 
  11:00 - 13:30  Bardienst 
  12:00 - 14:30  Bardienst 
  12:30 - 15:00  Barhoofd 
  13:00 - 15:30  Bardienst 
  13:30 - 16:00  Bardienst 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  15:00 - 17:30  Barhoofd 
  15:30 - 18:00  Bardienst 
  16:00 - 18:30  Bardienst 
maandag 12 november 2018 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Merel Eversdijk Bardienst 
  19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Yentl Lemmers Bardienst 
dinsdag 13 november 2018 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Fleur van Noort Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
woensdag 14 november 2018 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Elisabeth Smith Bardienst 
  19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Elisabeth Smith Bardienst 
donderdag 15 november 2018 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
vrijdag 16 november 2018 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
zaterdag 17 november 2018 
  08:30 - 11:30  Barhoofd 
  08:30 - 11:30  Wedstrijdtafel 
  09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Lizzy Baas Bardienst 
  09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Nya Dubbelman Bardienst 
  10:30 - 13:30  Bardienst 
  11:30 - 14:30  Barhoofd 
  11:30 - 14:30  Wedstrijdtafel 
  12:00 - 15:00  Bardienst 
  12:30 - 15:30  Bardienst 
  13:30 - 16:30  Bardienst 
  14:30 - 17:30  Barhoofd 
  14:30 - 17:30  Wedstrijdtafel 
  15:00 - 18:00  Bardienst 
  15:30 - 18:30  Bardienst 
zondag 18 november 2018 
  10:00 - 12:30  Barhoofd 
  10:30 - 13:00  Bardienst 
  11:00 - 13:30  Bardienst 
  12:00 - 14:30  Bardienst 
  12:30 - 15:00  Barhoofd 
  13:00 - 15:30  Bardienst 
  13:30 - 16:00  Bardienst 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  15:00 - 17:30  Barhoofd 
  15:30 - 18:00  Bardienst 
  16:00 - 18:30  Bardienst 
maandag 19 november 2018 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
dinsdag 20 november 2018 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
woensdag 21 november 2018 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
donderdag 22 november 2018 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
vrijdag 23 november 2018 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  17:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Irene Dokman Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
zaterdag 24 november 2018 
  08:30 - 11:30  Barhoofd 
  08:30 - 11:30  Ouders/verzorgers van Lianne Grootenboer Wedstrijdtafel 
  09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Flore Verbeek Bardienst 
  09:30 - 12:30  Bardienst 
  10:30 - 13:30  Bardienst 
  11:30 - 14:30  Barhoofd 
  11:30 - 14:30  Wedstrijdtafel 
  12:00 - 15:00  Bardienst 
  12:30 - 15:30  Bardienst 
  13:30 - 16:30  Bardienst 
  14:30 - 17:30  Barhoofd 
  14:30 - 17:30  Wedstrijdtafel 
  15:00 - 18:00  Bardienst 
  15:30 - 18:30  Bardienst 
zondag 25 november 2018 
  10:00 - 12:30  Barhoofd 
  10:30 - 13:00  Bardienst 
  11:00 - 13:30  Bardienst 
  12:00 - 14:30  Bardienst 
  12:30 - 15:00  Barhoofd 
  13:00 - 15:30  Bardienst 
  13:30 - 16:00  Bardienst 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  15:00 - 17:30  Barhoofd 
  15:30 - 18:00  Bardienst 
  16:00 - 18:30  Bardienst 
maandag 26 november 2018 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
dinsdag 27 november 2018 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
woensdag 28 november 2018 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
donderdag 29 november 2018 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
vrijdag 30 november 2018 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
zaterdag 1 december 2018 
  08:30 - 11:30  Barhoofd 
  08:30 - 11:30  Wedstrijdtafel 
  09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Lizzy Baas Bardienst 
  09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Nya Dubbelman Bardienst 
  10:30 - 13:30  Bardienst 
  11:30 - 14:30  Barhoofd 
  11:30 - 14:30  Wedstrijdtafel 
  12:00 - 15:00  Bardienst 
  12:30 - 15:30  Bardienst 
  13:30 - 16:30  Bardienst 
  14:30 - 17:30  Barhoofd 
  14:30 - 17:30  Wedstrijdtafel 
  15:00 - 18:00  Bardienst 
  15:30 - 18:30  Bardienst 
zondag 2 december 2018 
  10:00 - 12:30  Barhoofd 
  10:30 - 13:00  Bardienst 
  11:00 - 13:30  Bardienst 
  12:00 - 14:30  Bardienst 
  12:30 - 15:00  Barhoofd 
  13:00 - 15:30  Bardienst 
  13:30 - 16:00  Bardienst 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  15:00 - 17:30  Barhoofd 
  15:30 - 18:00  Bardienst 
  16:00 - 18:30  Bardienst 
zaterdag 2 maart 2019 
  08:30 - 11:30  Barhoofd 
  08:30 - 11:30  Wedstrijdtafel 
  09:00 - 12:00  Bardienst 
  09:30 - 12:30  Bardienst 
  10:30 - 13:30  Bardienst 
  11:30 - 14:30  Barhoofd 
  11:30 - 14:30  Wedstrijdtafel 
  12:00 - 15:00  Bardienst 
  12:30 - 15:30  Bardienst 
zondag 3 maart 2019 
  10:00 - 12:30  Barhoofd 
  10:30 - 13:00  Ouders/verzorgers van Niels de Vos Bardienst 
  11:00 - 13:30  Bardienst 
  12:00 - 14:30  Bardienst 
  12:30 - 15:00  Barhoofd 
  13:00 - 15:30  Bardienst 
maandag 4 maart 2019 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Isis van Veller Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
dinsdag 5 maart 2019 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Nikki Moons Bardienst 
  19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Nikki Moons Bardienst 
woensdag 6 maart 2019 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
donderdag 7 maart 2019 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
vrijdag 8 maart 2019 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
zaterdag 9 maart 2019 
  08:30 - 11:30  Barhoofd 
  08:30 - 11:30  Wedstrijdtafel 
  09:00 - 12:00  Bardienst 
  09:30 - 12:30  Bardienst 
  10:30 - 13:30  Bardienst 
  11:30 - 14:30  Barhoofd 
  11:30 - 14:30  Wedstrijdtafel 
  12:00 - 15:00  Bardienst 
  12:30 - 15:30  Bardienst 
  13:30 - 16:30  Bardienst 
  14:30 - 17:30  Barhoofd 
  14:30 - 17:30  Wedstrijdtafel 
  15:00 - 18:00  Bardienst 
  15:30 - 18:30  Bardienst 
zondag 10 maart 2019 
  10:00 - 12:30  Barhoofd 
  10:30 - 13:00  Bardienst 
  11:00 - 13:30  Bardienst 
  12:00 - 14:30  Bardienst 
  12:30 - 15:00  Barhoofd 
  13:00 - 15:30  Bardienst 
  13:30 - 16:00  Bardienst 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  15:00 - 17:30  Barhoofd 
  15:30 - 18:00  Bardienst 
  16:00 - 18:30  Bardienst 
maandag 11 maart 2019 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
dinsdag 12 maart 2019 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Yentl Lemmers Bardienst 
  19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Merel Eversdijk Bardienst 
woensdag 13 maart 2019 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
donderdag 14 maart 2019 
  17:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Jort van Heumen Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
vrijdag 15 maart 2019 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
zaterdag 16 maart 2019 
  08:30 - 11:30  Barhoofd 
  08:30 - 11:30  Wedstrijdtafel 
  09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Flore Verbeek Bardienst 
  09:30 - 12:30  Bardienst 
  10:30 - 13:30  Bardienst 
  11:30 - 14:30  Barhoofd 
  11:30 - 14:30  Wedstrijdtafel 
  12:00 - 15:00  Bardienst 
  12:30 - 15:30  Bardienst 
  13:30 - 16:30  Bardienst 
  14:30 - 17:30  Barhoofd 
  14:30 - 17:30  Wedstrijdtafel 
  15:00 - 18:00  Bardienst 
  15:30 - 18:30  Bardienst 
zondag 17 maart 2019 
  10:00 - 12:30  Barhoofd 
  10:30 - 13:00  Bardienst 
  11:00 - 13:30  Bardienst 
  12:00 - 14:30  Bardienst 
  12:30 - 15:00  Barhoofd 
  13:00 - 15:30  Bardienst 
  13:30 - 16:00  Bardienst 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  15:00 - 17:30  Barhoofd 
  15:30 - 18:00  Bardienst 
  16:00 - 18:30  Bardienst 
maandag 18 maart 2019 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
dinsdag 19 maart 2019 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
woensdag 20 maart 2019 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
donderdag 21 maart 2019 
  17:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Jort van Heumen Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
vrijdag 22 maart 2019 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
zaterdag 23 maart 2019 
  08:30 - 11:30  Barhoofd 
  08:30 - 11:30  Wedstrijdtafel 
  09:00 - 12:00  Bardienst 
  09:30 - 12:30  Bardienst 
  10:30 - 13:30  Bardienst 
  11:30 - 14:30  Barhoofd 
  11:30 - 14:30  Wedstrijdtafel 
  12:00 - 15:00  Bardienst 
  12:30 - 15:30  Bardienst 
  13:30 - 16:30  Bardienst 
  14:30 - 17:30  Barhoofd 
  14:30 - 17:30  Wedstrijdtafel 
  15:00 - 18:00  Bardienst 
  15:30 - 18:30  Bardienst 
zondag 24 maart 2019 
  10:00 - 12:30  Barhoofd 
  10:30 - 13:00  Bardienst 
  11:00 - 13:30  Bardienst 
  12:00 - 14:30  Bardienst 
  12:30 - 15:00  Barhoofd 
  13:00 - 15:30  Bardienst 
  13:30 - 16:00  Bardienst 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  15:00 - 17:30  Barhoofd 
  15:30 - 18:00  Bardienst 
  16:00 - 18:30  Bardienst 
maandag 25 maart 2019 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
dinsdag 26 maart 2019 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
woensdag 27 maart 2019 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
donderdag 28 maart 2019 
  17:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Thomas Looman Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
vrijdag 29 maart 2019 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
zaterdag 30 maart 2019 
  08:30 - 11:30  Barhoofd 
  08:30 - 11:30  Wedstrijdtafel 
  09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Marit van Es Bardienst 
  09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Marit van Es Bardienst 
  10:30 - 13:30  Bardienst 
  11:30 - 14:30  Barhoofd 
  11:30 - 14:30  Wedstrijdtafel 
  12:00 - 15:00  Bardienst 
  12:30 - 15:30  Bardienst 
  13:30 - 16:30  Bardienst 
  14:30 - 17:30  Barhoofd 
  14:30 - 17:30  Wedstrijdtafel 
  15:00 - 18:00  Bardienst 
  15:30 - 18:30  Bardienst 
zondag 31 maart 2019 
  10:00 - 12:30  Barhoofd 
  10:30 - 13:00  Bardienst 
  11:00 - 13:30  Bardienst 
  12:00 - 14:30  Bardienst 
  12:30 - 15:00  Barhoofd 
  13:00 - 15:30  Bardienst 
  13:30 - 16:00  Bardienst 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  15:00 - 17:30  Barhoofd 
  15:30 - 18:00  Bardienst 
  16:00 - 18:30  Bardienst 
maandag 1 april 2019 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
dinsdag 2 april 2019 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
woensdag 3 april 2019 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
donderdag 4 april 2019 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
vrijdag 5 april 2019 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
zaterdag 6 april 2019 
  08:30 - 11:30  Barhoofd 
  08:30 - 11:30  Wedstrijdtafel 
  09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Niels de Vos Bardienst 
  09:30 - 12:30  Bardienst 
  10:30 - 13:30  Bardienst 
  11:30 - 14:30  Barhoofd 
  11:30 - 14:30  Wedstrijdtafel 
  12:00 - 15:00  Bardienst 
  12:30 - 15:30  Bardienst 
  13:30 - 16:30  Bardienst 
  14:30 - 17:30  Barhoofd 
  14:30 - 17:30  Wedstrijdtafel 
  15:00 - 18:00  Bardienst 
  15:30 - 18:30  Bardienst 
zondag 7 april 2019 
  10:00 - 12:30  Barhoofd 
  10:30 - 13:00  Bardienst 
  11:00 - 13:30  Bardienst 
  12:00 - 14:30  Bardienst 
  12:30 - 15:00  Barhoofd 
  13:00 - 15:30  Bardienst 
  13:30 - 16:00  Bardienst 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  15:00 - 17:30  Barhoofd 
  15:30 - 18:00  Bardienst 
  16:00 - 18:30  Bardienst 
maandag 8 april 2019 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Isis van Veller Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
dinsdag 9 april 2019 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
woensdag 10 april 2019 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Merel van de Looij Bardienst 
  19:30 - 22:30  Ouders/verzorgers van Merel van de Looij Bardienst 
donderdag 11 april 2019 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
vrijdag 12 april 2019 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
zaterdag 13 april 2019 
  08:30 - 11:30  Barhoofd 
  08:30 - 11:30  Wedstrijdtafel 
  09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Niels de Vos Bardienst 
  09:30 - 12:30  Bardienst 
  10:30 - 13:30  Bardienst 
  11:30 - 14:30  Barhoofd 
  11:30 - 14:30  Wedstrijdtafel 
  12:00 - 15:00  Bardienst 
  12:30 - 15:30  Bardienst 
  13:30 - 16:30  Bardienst 
  14:30 - 17:30  Barhoofd 
  14:30 - 17:30  Wedstrijdtafel 
  15:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Claire Hannah van 't Westende Bardienst 
  15:30 - 18:30  Bardienst 
zondag 14 april 2019 
  10:00 - 12:30  Barhoofd 
  10:30 - 13:00  Bardienst 
  11:00 - 13:30  Bardienst 
  12:00 - 14:30  Bardienst 
  12:30 - 15:00  Barhoofd 
  13:00 - 15:30  Bardienst 
  13:30 - 16:00  Bardienst 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  15:00 - 17:30  Barhoofd 
  15:30 - 18:00  Bardienst 
  16:00 - 18:30  Bardienst 
maandag 15 april 2019 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
dinsdag 16 april 2019 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
woensdag 17 april 2019 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
donderdag 18 april 2019 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
zaterdag 4 mei 2019 
  08:30 - 11:30  Barhoofd 
  08:30 - 11:30  Wedstrijdtafel 
  09:00 - 12:00  Bardienst 
  09:30 - 12:30  Bardienst 
  10:30 - 13:30  Bardienst 
  11:30 - 14:30  Barhoofd 
  11:30 - 14:30  Wedstrijdtafel 
  12:00 - 15:00  Bardienst 
  12:30 - 15:30  Bardienst 
zondag 5 mei 2019 
  10:00 - 12:30  Barhoofd 
  10:30 - 13:00  Bardienst 
  11:00 - 13:30  Bardienst 
  12:00 - 14:30  Bardienst 
  12:30 - 15:00  Barhoofd 
  13:00 - 15:30  Bardienst 
  13:30 - 16:00  Bardienst 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  15:00 - 17:30  Barhoofd 
  15:30 - 18:00  Bardienst 
  16:00 - 18:30  Bardienst 
maandag 6 mei 2019 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
dinsdag 7 mei 2019 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
woensdag 8 mei 2019 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
donderdag 9 mei 2019 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
vrijdag 10 mei 2019 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
zaterdag 11 mei 2019 
  08:30 - 11:30  Barhoofd 
  08:30 - 11:30  Wedstrijdtafel 
  09:00 - 12:00  Bardienst 
  09:30 - 12:30  Bardienst 
  10:30 - 13:30  Bardienst 
  11:30 - 14:30  Barhoofd 
  11:30 - 14:30  Wedstrijdtafel 
  12:00 - 15:00  Bardienst 
  12:30 - 15:30  Bardienst 
  13:30 - 16:30  Bardienst 
  14:30 - 17:30  Barhoofd 
  14:30 - 17:30  Wedstrijdtafel 
  15:00 - 18:00  Bardienst 
  15:30 - 18:30  Bardienst 
zondag 12 mei 2019 
  10:00 - 12:30  Barhoofd 
  10:30 - 13:00  Bardienst 
  11:00 - 13:30  Bardienst 
  12:00 - 14:30  Bardienst 
  12:30 - 15:00  Barhoofd 
  13:00 - 15:30  Bardienst 
  13:30 - 16:00  Bardienst 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  15:00 - 17:30  Barhoofd 
  15:30 - 18:00  Bardienst 
  16:00 - 18:30  Bardienst 
maandag 13 mei 2019 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
dinsdag 14 mei 2019 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
woensdag 15 mei 2019 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
donderdag 16 mei 2019 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
vrijdag 17 mei 2019 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
zaterdag 18 mei 2019 
  08:30 - 11:30  Barhoofd 
  08:30 - 11:30  Wedstrijdtafel 
  09:00 - 12:00  Bardienst 
  09:30 - 12:30  Bardienst 
  10:30 - 13:30  Bardienst 
  11:30 - 14:30  Barhoofd 
  11:30 - 14:30  Wedstrijdtafel 
  12:00 - 15:00  Bardienst 
  12:30 - 15:30  Bardienst 
  13:30 - 16:30  Bardienst 
  14:30 - 17:30  Barhoofd 
  14:30 - 17:30  Wedstrijdtafel 
  15:00 - 18:00  Bardienst 
  15:30 - 18:30  Bardienst 
zondag 19 mei 2019 
  10:00 - 12:30  Barhoofd 
  10:30 - 13:00  Bardienst 
  11:00 - 13:30  Bardienst 
  12:00 - 14:30  Bardienst 
  12:30 - 15:00  Barhoofd 
  13:00 - 15:30  Bardienst 
  13:30 - 16:00  Bardienst 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  15:00 - 17:30  Barhoofd 
  15:30 - 18:00  Bardienst 
  16:00 - 18:30  Bardienst 
maandag 20 mei 2019 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
dinsdag 21 mei 2019 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
woensdag 22 mei 2019 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
donderdag 23 mei 2019 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
vrijdag 24 mei 2019 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
zaterdag 25 mei 2019 
  08:30 - 11:30  Barhoofd 
  08:30 - 11:30  Wedstrijdtafel 
  09:00 - 12:00  Bardienst 
  09:30 - 12:30  Bardienst 
  10:30 - 13:30  Bardienst 
  11:30 - 14:30  Barhoofd 
  11:30 - 14:30  Wedstrijdtafel 
  12:00 - 15:00  Bardienst 
  12:30 - 15:30  Bardienst 
  13:30 - 16:30  Bardienst 
  14:30 - 17:30  Barhoofd 
  14:30 - 17:30  Wedstrijdtafel 
  15:00 - 18:00  Bardienst 
  15:30 - 18:30  Bardienst 
zondag 26 mei 2019 
  10:00 - 12:30  Barhoofd 
  10:30 - 13:00  Bardienst 
  11:00 - 13:30  Bardienst 
  12:00 - 14:30  Bardienst 
  12:30 - 15:00  Barhoofd 
  13:00 - 15:30  Bardienst 
  13:30 - 16:00  Bardienst 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  15:00 - 17:30  Barhoofd 
  15:30 - 18:00  Bardienst 
  16:00 - 18:30  Bardienst 
maandag 27 mei 2019 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
dinsdag 28 mei 2019 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
woensdag 29 mei 2019 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
zaterdag 1 juni 2019 
  08:30 - 11:30  Barhoofd 
  08:30 - 11:30  Wedstrijdtafel 
  09:00 - 12:00  Bardienst 
  09:30 - 12:30  Bardienst 
  10:30 - 13:30  Bardienst 
  11:30 - 14:30  Barhoofd 
  11:30 - 14:30  Wedstrijdtafel 
  12:00 - 15:00  Bardienst 
  12:30 - 15:30  Bardienst 
zondag 2 juni 2019 
  10:00 - 12:30  Barhoofd 
  10:30 - 13:00  Bardienst 
  11:00 - 13:30  Bardienst 
  12:00 - 14:30  Bardienst 
  12:30 - 15:00  Barhoofd 
  13:00 - 15:30  Bardienst 
  13:30 - 16:00  Bardienst 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  15:00 - 17:30  Barhoofd 
  15:30 - 18:00  Bardienst 
  16:00 - 18:30  Bardienst 
maandag 3 juni 2019 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
dinsdag 4 juni 2019 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
woensdag 5 juni 2019 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
donderdag 6 juni 2019 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
vrijdag 7 juni 2019 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
woensdag 12 juni 2019 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
vrijdag 14 juni 2019 
  14:30 - 17:00  Bardienst 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
  19:30 - 22:30  Bardienst 
zaterdag 15 juni 2019 
  08:30 - 11:30  Barhoofd 
  08:30 - 11:30  Wedstrijdtafel 
  09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Luca van Herk Bardienst 
  09:30 - 12:30  Bardienst 
  10:30 - 13:30  Bardienst 
  11:30 - 14:30  Barhoofd 
  11:30 - 14:30  Wedstrijdtafel 
  12:00 - 15:00  Bardienst 
  12:30 - 15:30  Bardienst 
  13:30 - 16:30  Bardienst 
  14:30 - 17:30  Barhoofd 
  14:30 - 17:30  Wedstrijdtafel 
  15:00 - 18:00  Bardienst 
  15:30 - 18:30  Bardienst 
       
Hoofdsponsor
Subsponsoren

Overige sponsoren