Dordrechtse Mixed Hockey Club
DMHC app volg ons op: 
Je bent hier: HomeOverzichtenAlle standen
Contact met CT&I

DMHC Clubcard en App


Recente verslagen
Nog geen verslagen


Binnenkort bij DMHC
Laatste tweets Twitter
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Junioren 
  Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs JA1 3 9 3 0 0 18 3 0
2 Zoetermeer JA1 3 7 2 1 0 9 5 0
3 Dordrecht JA1 3 4 1 1 1 9 6 0
4 Derby JA1 3 4 1 1 1 7 8 0
5 Warande JA1 3 4 1 1 1 2 6 0
6 Breda JA2 3 3 1 0 2 7 6 0
7 Push JA2 3 3 1 0 2 6 14 0
8 Etten-Leur JA1 3 0 0 0 3 7 17 0
  Landelijke Subtopklasse 
  Jongens A2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Krimpen JA1 3 9 3 0 0 18 2 0
2 Dordrecht JA2 3 9 3 0 0 16 4 0
3 Catwijck JA1 3 3 1 0 2 9 9 0
4 Cartouche JA4 2 3 1 0 1 5 6 0
5 Evergreen JA1 3 3 1 0 2 8 10 0
6 Ring Pass Delft JA3 2 0 0 0 2 1 12 0
7 Victoria JA4 2 0 0 0 2 0 14 0
  3e klasse 
  Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs JB1 9 27 9 0 0 50 11 0
2 Pelikaan JB1 9 18 6 0 3 35 15 0
3 Rotterdam JB2 9 16 5 1 3 25 35 0
4 Dordrecht JB1 9 12 4 0 5 19 22 0
5 Leiden JB2 9 4 1 1 7 9 31 0
6 Westland JB1 9 2 0 2 7 12 36 0
  Landelijke Subtopklasse 
  Jongens B2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 IJssel JB1 3 7 2 1 0 7 5 0
2 Barendrecht JB2 3 6 2 0 1 8 6 0
3 Dordrecht JB2 3 5 1 2 0 9 3 0
4 Rotterdam JB4 3 4 1 1 1 4 5 0
5 Kieviten JB1 3 2 0 2 1 3 4 0
6 HDS JB2 3 0 0 0 3 3 11 0
  2e klasse 
  Jongens B3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Souburgh JB1 3 9 3 0 0 14 4 0
2 Dordrecht JB3 3 6 2 0 1 10 8 0
3 Tempo '34 JB1 3 6 2 0 1 10 10 0
4 Wateringse veld JB1 3 3 1 0 2 7 8 0
5 Leonidas JB3 3 1 0 1 2 2 6 0
6 hdm JB6 3 1 0 1 2 5 12 0
  3e klasse 
  Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zoetermeer JC1 8 24 8 0 0 35 4 0
2 Cartouche JC2 8 17 5 2 1 26 12 0
3 Dordrecht JC1 9 16 5 1 3 26 24 0
4 Rotterdam JC2 9 7 2 1 6 17 29 0
5 Leiden JC2 8 6 2 0 6 7 22 0
6 Victoria JC2 8 3 1 0 7 6 26 0
  Subtopklasse 
  Jongens C2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leonidas JC2 3 7 2 1 0 10 3 0
2 HGC JC3 3 7 2 1 0 15 10 0
3 Capelle JC1 3 5 1 2 0 12 9 0
4 Rotterdam JC4 3 4 1 1 1 14 11 0
5 Waddinxveen JC1 3 1 0 1 2 9 13 0
6 Dordrecht JC2 3 0 0 0 3 6 20 0
  2e klasse 
  Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Victoria JD1 3 9 3 0 0 15 4 0
2 Rotterdam JD1 3 7 2 1 0 8 4 0
3 Leiden JD1 3 6 2 0 1 11 6 0
4 hdm JD1 3 4 1 1 1 9 6 0
5 Dordrecht JD1 3 0 0 0 3 1 10 0
6 Ring Pass Delft JD1 3 0 0 0 3 1 15 0
  1e klasse 
  Jongens D2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Cartouche JD5 3 9 3 0 0 12 1 0
2 Berkel-Rodenrijs JD3 3 7 2 1 0 9 1 0
3 hdm JD5 3 4 1 1 1 4 8 0
4 Dordrecht JD2 3 3 1 0 2 13 7 0
5 HCRB JD1 3 3 1 0 2 2 5 0
6 Klein Zwitserland JD5 3 0 0 0 3 1 19 0
  3e klasse 
  Jongens D3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Tempo '34 JD1 3 9 3 0 0 9 2 0
2 Rijswijk JD2 3 7 2 1 0 13 4 0
3 Dordrecht JD3 3 6 2 0 1 11 7 0
4 Berkel-Rodenrijs JD4 3 3 1 0 2 6 10 0
5 Ypenburg JD4 3 1 0 1 2 4 8 0
6 Ring Pass Delft JD3 3 0 0 0 3 5 17 0
  3e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Barendrecht MA1 3 7 2 1 0 5 0 0
2 AMVJ MA1 3 6 2 0 1 6 5 0
3 Dordrecht MA1 3 5 1 2 0 8 5 0
4 HBS MA1 3 5 1 2 0 4 3 0
5 Derby MA1 3 4 1 1 1 5 7 0
6 Haarlem MA1 3 3 1 0 2 6 5 0
7 Forescate MA1 3 3 1 0 2 7 9 0
8 Alkmaar MA1 3 0 0 0 3 2 9 0
  Landelijke Subtopklasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Spijkenisse MA1 3 9 3 0 0 11 2 0
2 Westland MA2 3 6 2 0 1 13 4 0
3 hdm MA2 3 6 2 0 1 7 1 0
4 Ring Pass Delft MA3 3 6 2 0 1 10 5 0
5 Dordrecht MA2 3 3 1 0 2 4 7 0
6 Pijnacker MA3 3 3 1 0 2 3 7 0
7 Rotterdam MA3 3 3 1 0 2 3 13 0
8 Leiden MA4 3 0 0 0 3 0 12 0
  2e klasse 
  Meisjes A3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Voorne MA2 3 9 3 0 0 9 0 0
2 Spijkenisse MA3 3 9 3 0 0 12 4 0
3 Victoria MA5 3 7 2 1 0 5 2 0
4 Westland MA5 3 4 1 1 1 5 5 0
5 Dordrecht MA3 3 3 1 0 2 5 5 0
6 Schiedam MA4 3 3 1 0 2 3 4 0
7 Alphen MA4 3 0 0 0 3 4 8 0
8 Zoetermeer MA7 3 0 0 0 3 3 18 0
  5e klasse 
  Meisjes A4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leiden MA5 3 9 3 0 0 9 4 0
2 Roomburg MA4 3 5 1 2 0 9 6 0
3 HGC MA5 3 4 1 1 1 6 5 0
4 Zoetermeer MA6 3 4 1 1 1 5 5 0
5 hdm MA5 3 4 1 1 1 5 6 0
6 Forescate MA6 2 3 1 0 1 3 3 0
7 Dordrecht MA4 3 1 0 1 2 6 9 0
8 Barendrecht MA4 2 0 0 0 2 1 6 0
  5e klasse 
  Meisjes A5 
     
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Pijnacker MB1 3 7 2 1 0 12 4 0
2 Dordrecht MB1 3 6 2 0 1 7 5 0
3 Leonidas MB2 3 6 2 0 1 7 6 0
4 Ypenburg MB1 3 4 1 1 1 9 6 0
5 IJssel MB1 3 3 1 0 2 5 13 0
6 Bleiswijk MB1 3 0 0 0 3 4 10 0
  1e klasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Klein Zwitserland MB3 3 9 3 0 0 9 4 0
2 Cartouche MB3 3 6 2 0 1 9 4 0
3 Dordrecht MB2 3 6 2 0 1 6 3 0
4 Forcial MB2 3 4 1 1 1 6 6 0
5 hdm MB4 3 1 0 1 2 2 8 0
6 Derby MB2 3 0 0 0 3 4 11 0
  2e klasse 
  Meisjes B3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HCRB MB1 3 9 3 0 0 12 0 0
2 Evergreen MB1 3 6 2 0 1 6 4 0
3 Derby MB3 3 4 1 1 1 6 8 0
4 Dordrecht MB3 3 4 1 1 1 5 8 0
5 Forcial MB1 3 3 1 0 2 6 12 0
6 Schiedam MB5 3 0 0 0 3 5 8 0
  3e klasse 
  Meisjes B4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leonidas MB4 3 6 2 0 1 12 9 0
2 Rotterdam MB5 3 6 2 0 1 7 4 0
3 Krimpen MB1 3 6 2 0 1 6 4 0
4 Dordrecht MB4 3 4 1 1 1 9 8 0
5 Berkel-Rodenrijs MB3 3 3 1 0 2 4 8 0
6 Capelle MB2 3 1 0 1 2 6 11 0
  3e klasse 
  Meisjes B5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Voorne MB3 3 9 3 0 0 10 2 0
2 Rapid MB5 3 7 2 1 0 9 3 0
3 Evergreen MB2 3 6 2 0 1 12 7 0
4 Barendrecht MB9 3 3 1 0 2 2 9 0
5 Souburgh MB3 3 1 0 1 2 2 7 0
6 Dordrecht MB5 3 0 0 0 3 3 10 0
  5e klasse 
  Meisjes B6 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leiden MB7 2 6 2 0 0 7 4 0
2 Capelle MB3 3 4 1 1 1 12 11 0
3 Ypenburg MB6 3 4 1 1 1 9 9 0
4 Tempo '34 MB4 2 3 1 0 1 10 5 0
5 Dordrecht MB6 2 0 0 0 2 5 14 0
  5e klasse 
  Meisjes B7 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Klein Zwitserland MB10 3 7 2 1 0 13 11 0
2 Westland MB7 3 6 2 0 1 8 3 0
3 Noordwijk MB5 3 4 1 1 1 11 8 0
4 HUDITO MB4 3 4 1 1 1 8 7 0
5 Dordrecht MB7 3 4 1 1 1 7 6 0
6 Derby MB4 3 0 0 0 3 5 17 0
  5e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht MC1 3 9 3 0 0 18 2 0
2 Spijkenisse MC1 3 6 2 0 1 10 5 0
3 Zoetermeer MC3 3 4 1 1 1 2 2 0
4 Gouda MC1 3 4 1 1 1 3 8 0
5 Bleiswijk MC1 3 3 1 0 2 5 5 0
6 Victoria MC4 3 0 0 0 3 4 20 0
  1e klasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 IJssel MC1 3 9 3 0 0 12 2 0
2 Dordrecht MC2 3 4 1 1 1 4 6 0
3 Barendrecht MC2 3 4 1 1 1 4 7 0
4 Voorhout MC1 3 3 1 0 2 4 4 0
5 Forescate MC2 3 3 0 3 0 5 5 0
6 Klein Zwitserland MC3 3 1 0 1 2 4 9 0
  1e klasse 
  Meisjes C3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wateringse veld MC3 3 9 3 0 0 19 1 0
2 Ommoord MC5 3 9 3 0 0 18 9 0
3 Dordrecht MC3 3 6 2 0 1 5 3 0
4 Schiedam MC5 3 3 1 0 2 6 11 0
5 Rotterdam MC11 3 0 0 0 3 3 14 0
6 Victoria MC6 3 0 0 0 3 6 19 0
  3e klasse 
  Meisjes C4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Cartouche MC6 3 7 2 1 0 10 2 0
2 Dordrecht MC4 3 5 1 2 0 10 4 0
3 Alecto MC5 3 5 1 2 0 6 3 0
4 Ommoord MC7 3 4 1 1 1 7 7 0
5 Schoonhoven MC2 3 1 0 1 2 6 13 0
6 HGC MC5 3 1 0 1 2 5 15 0
  4e klasse 
  Meisjes C5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Forcial MC2 3 6 2 0 1 16 6 0
2 Dordrecht MC5 3 6 2 0 1 9 4 0
3 Wateringse veld MC2 3 6 2 0 1 13 9 0
4 IJssel MC3 3 6 2 0 1 8 7 0
5 Derby MC6 3 1 0 1 2 5 14 0
6 Spijkenisse MC4 3 1 0 1 2 3 14 0
  4e klasse 
  Meisjes C6 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zoetermeer MC6 3 9 3 0 0 17 2 0
2 Ring Pass Delft MC5 3 7 2 1 0 11 9 0
3 Gouda MC3 3 4 1 1 1 8 11 0
4 Pollux MC4 3 3 1 0 2 8 6 0
5 Souburgh MC2 3 3 1 0 2 10 10 0
6 Dordrecht MC6 3 0 0 0 3 2 18 0
  4e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Derby MD1 3 7 2 1 0 7 3 0
2 HGC MD1 3 6 2 0 1 3 2 0
3 HUDITO MD1 3 4 1 1 1 8 5 0
4 Dordrecht MD1 3 3 0 3 0 6 6 0
5 hdm MD2 3 2 0 2 1 5 9 0
6 Ypenburg MD1 3 1 0 1 2 3 7 0
  1e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht MD2 3 9 3 0 0 9 3 0
2 Ommoord MD5 3 5 1 2 0 11 8 0
3 hdm MD5 3 4 1 1 1 9 7 0
4 Noordwijk MD3 3 2 0 2 1 5 7 0
5 Craeyenhout MD4 3 2 0 2 1 6 9 0
6 Alphen MD4 3 1 0 1 2 8 14 0
  3e klasse 
  Meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs MD5 3 7 2 1 0 11 7 0
2 Rapid MD2 3 6 2 0 1 9 4 0
3 Dordrecht MD3 3 4 1 1 1 11 8 0
4 Zoetermeer MD7 3 3 1 0 2 6 9 0
5 Barendrecht MD6 3 3 1 0 2 7 11 0
6 Ypenburg MD6 3 3 1 0 2 8 13 0
  4e klasse 
  Meisjes D4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Gouda MD4 3 7 2 1 0 9 4 0
2 Souburgh MD2 3 4 1 1 1 10 6 0
3 Ring Pass Delft MD7 3 4 1 1 1 6 7 0
4 hdm MD9 3 3 1 0 2 7 14 0
5 Forcial MD4 3 3 0 3 0 5 5 0
6 Dordrecht MD4 3 2 0 2 1 3 4 0
  5e klasse 
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Roomburg D1 10 23 7 2 1 30 20 0
2 Berkel-Rodenrijs D1 10 22 7 1 2 29 11 0
3 Pollux D1 10 21 6 3 1 27 15 0
4 Groen-Geel D1 10 19 5 4 1 15 8 0
5 Pelikaan D1 10 16 4 4 2 22 16 0
6 Dordrecht D1 10 13 4 1 5 26 28 0
7 Forescate D1 10 11 3 2 5 23 22 0
8 IJssel D1 10 11 3 2 5 22 28 0
9 Kieviten D1 10 10 3 1 6 19 31 0
10 Rapid D1 10 9 3 0 7 18 25 0
11 Dopie D1 10 9 3 0 7 14 27 0
12 Ypenburg D1 10 5 1 2 7 14 28 0
  2e klasse 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs D2 9 24 8 0 1 34 9 0
2 Westland D2 10 22 7 1 2 29 10 0
3 Victoria D3 10 22 7 1 2 30 16 0
4 Roomburg D3 10 18 6 0 4 31 20 0
5 Groen-Geel D3 9 16 5 1 3 27 24 0
6 Leonidas D7 10 16 4 4 2 17 15 0
7 Dordrecht D2 10 10 3 1 6 20 27 0
8 Schiedam D3 9 10 3 1 5 11 18 0
9 Ring Pass Delft D4 10 10 2 4 4 23 25 0
10 Klein Zwitserland D3 10 6 1 3 6 17 35 0
11 Craeyenhout D3 9 3 1 0 8 14 35 0
12 DSHC D3 8 2 1 2 5 11 30 3
  Reserve 2e klasse 
  Dames 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HDS D3 10 22 7 1 2 42 16 0
2 Berkel-Rodenrijs D3 10 22 7 1 2 31 17 0
3 Goeree Overflakkee D1 10 22 7 1 2 30 23 0
4 Schiedam D11 10 19 6 1 3 31 25 0
5 Leonidas D24 10 18 6 0 4 37 19 0
6 Dordrecht D3 10 18 5 3 2 35 18 0
7 Leonidas D25 10 13 4 1 5 22 21 0
8 Spijkenisse D3 10 12 3 3 4 19 23 0
9 Groen-Geel D13 10 12 3 3 4 15 21 0
10 Rotterdam D7 10 8 2 2 6 24 39 0
11 Roomburg D10 10 3 1 0 9 11 31 0
12 Forcial D1 10 3 1 0 9 4 48 0
  Reserve 4e klasse 
  Dames Jong 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 IJssel DJ2 10 27 9 0 1 31 14 0
2 Scoop Delft DJ2 10 25 8 1 1 44 13 0
3 HUDITO DJ2 10 24 8 0 2 18 17 0
4 Dordrecht DJ1 10 22 7 1 2 25 15 0
5 Leiden DJ2 10 18 6 0 4 22 21 0
6 Dopie DJ2 10 12 4 0 6 20 23 0
7 Krimpen DJ1 10 11 3 2 5 24 23 0
8 Ring Pass Delft DJ1 10 9 3 0 7 26 25 0
9 Leonidas DJ3 9 8 2 2 5 8 17 0
10 Evergreen DJ1 10 7 2 1 7 16 36 0
11 Zoetermeer DJ2 10 6 2 0 8 11 25 0
12 Victoria DJ3 9 4 1 1 7 18 34 0
  Jong Senioren 3e klasse 
  Dames Veteranen 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Noordwijk DA 10 27 9 0 1 25 13 0
2 Rotterdam DC 10 25 8 1 1 32 8 0
3 Groen-Geel DA 10 21 7 0 3 17 7 0
4 Cartouche DC 10 18 6 0 4 21 11 0
5 Rijswijk DA 10 18 6 0 4 19 15 0
6 hdm DD 10 13 4 1 5 20 17 0
7 Ypenburg DA 10 13 4 1 5 13 21 0
8 Voorne DA 10 12 4 0 6 22 21 0
9 HUDITO DB 10 12 4 0 6 19 24 0
10 Victoria DD 10 9 3 0 7 18 23 0
11 IJssel DA 10 7 2 1 7 9 30 0
12 Dordrecht DA 10 3 1 0 9 9 34 0
  Veteranen 2e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Derby H1 10 28 9 1 0 37 12 0
2 DES H1 10 22 6 4 0 39 21 0
3 Barendrecht H1 10 20 6 2 2 27 15 0
4 Goirle H1 10 17 5 2 3 32 21 0
5 Pijnacker H1 10 15 4 3 3 26 26 0
6 Groen-Geel H1 10 13 4 1 5 22 22 0
7 Drunen H1 10 13 4 1 5 24 36 0
8 HDS H1 10 12 3 3 4 22 25 0
9 Dordrecht H1 10 10 3 1 6 22 28 0
10 Westland H1 10 10 3 1 6 26 35 0
11 Pelikaan H1 10 6 1 3 6 14 30 0
12 Shot H1 10 2 0 2 8 14 34 0
  2e klasse 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DSHC H4 10 27 9 0 1 62 6 0
2 IJssel H2 10 25 8 1 1 64 17 0
3 Leonidas H14 10 24 8 0 2 38 21 0
4 Leonidas H13 10 23 7 2 1 32 14 0
5 Dordrecht H2 10 16 5 1 4 23 19 0
6 Victoria H8 10 13 4 1 5 29 35 0
7 Leonidas H15 10 13 4 1 5 21 27 0
8 Zoetermeer H4 10 11 3 2 5 26 35 0
9 Nieuwkoop H2 10 10 3 1 6 16 32 0
10 Alphen H4 10 7 2 1 7 10 36 0
11 HUDITO H6 10 4 0 4 6 12 38 0
12 Leiden H6 10 -3 0 0 10 7 60 3
  Reserve 3e klasse 
  Heren 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Barendrecht H6 9 24 8 0 1 63 10 0
2 Feijenoord H2 9 19 6 1 2 37 20 0
3 Leonidas H30 9 19 6 1 2 27 13 0
4 Bleiswijk H2 9 19 6 1 2 30 17 0
5 Victoria H12 9 19 6 1 2 24 19 0
6 Dordrecht H3 9 13 4 1 4 19 18 0
7 Alphen H5 9 13 4 1 4 21 25 0
8 Leonidas H31 9 10 3 1 5 17 16 0
9 Groen-Geel H12 9 7 2 1 6 15 37 0
10 Groen-Geel H13 9 1 0 1 8 7 34 0
11 Groen-Geel H14 10 1 0 1 9 2 53 0
  Reserve 5e klasse 
  Heren Jong 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dopie HJ3 9 22 7 1 1 42 17 0
2 Leiden HJ2 9 20 6 2 1 37 12 0
3 Noordwijk HJ1 9 19 6 1 2 25 17 0
4 Ypenburg HJ1 9 17 5 2 2 31 21 0
5 Dordrecht HJ1 8 16 5 1 2 37 14 0
6 Hoeksche Waard HJ1 9 16 5 1 3 24 14 0
7 Forescate HJ1 9 13 4 1 4 34 15 0
8 Leiden HJ3 9 12 4 0 5 14 24 0
9 Berkel-Rodenrijs HJ1 10 2 0 2 8 9 39 0
10 Dopie HJ4 9 1 0 1 8 4 58 0
11 Wateringse veld HJ1 8 0 1 0 7 17 43 3
  Jong Senioren 3e klasse 
  Heren Jong 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ommoord HJ1 9 23 7 2 0 44 9 0
2 Victoria HJ3 9 22 7 1 1 49 16 0
3 Dordrecht HJ2 10 21 7 0 3 30 11 0
4 Cartouche HJ3 9 19 6 1 2 33 13 0
5 Cartouche HJ2 8 18 6 0 2 29 13 0
6 Victoria HJ2 9 12 4 0 5 30 31 0
7 Scoop Delft HJ1 9 8 2 2 5 18 17 0
8 Derby HJ1 9 8 2 2 5 8 36 0
9 Roomburg HJ1 9 3 2 0 7 15 44 3
10 Barendrecht HJ1 9 3 0 3 6 11 29 0
11 Zoetermeer HJ2 8 -2 0 1 7 8 56 3
  Jong Senioren 4e klasse 
  Heren Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht HA 10 30 10 0 0 39 8 0
2 Schiedam HC 10 25 8 1 1 32 16 0
3 Spijkenisse HA 10 24 8 0 2 39 13 0
4 IJssel HA 10 19 6 1 3 29 21 0
5 hdm HE 10 13 4 1 5 14 31 0
6 Hoeksche Waard HA 10 12 3 3 4 22 24 0
7 Rotterdam HD 10 11 3 2 5 18 21 0
8 HCRB HA 10 10 3 1 6 22 29 0
9 Leiden HD 10 10 2 4 4 9 19 0
10 Westland HA 10 8 2 2 6 22 38 0
11 HUDITO HB 10 6 1 3 6 11 20 0
12 Cartouche HD 10 3 1 0 9 9 26 0
  Veteranen 2e klasse 
  Heren Veteranen L 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rood-Wit HLA 11 31 10 1 0 53 11 0
2 Bloemendaal HLA 11 23 7 2 2 38 17 0
3 Pinoké HLA 10 22 7 1 2 38 20 0
4 Leonidas HLA 11 21 7 0 4 28 15 0
5 hdm HLA 9 19 5 4 0 23 15 0
6 AthenA HLA 10 12 4 0 6 16 20 0
7 Xenios HLA 11 12 4 0 7 30 36 0
8 Alecto HLA 11 12 3 3 5 18 27 0
9 Dordrecht HLA 11 12 3 3 5 16 25 0
10 Cartouche HLA 12 12 3 3 6 20 33 0
11 SCHC HLA 11 11 3 2 6 14 21 0
12 Klein Zwitserland HLA 10 7 2 1 7 14 32 0
13 Bloemendaal HLB 10 3 1 0 9 6 42 0
  Veteranen L Overgangsklasse 
Jongste Jeugd 
  Jongens 6E1 
    Niveau 1 
  Jongens 6E2 
    Niveau 1 
  Jongens 6E3 
    Niveau 1 
  Jongens 8E1 
    Niveau 1 
  Jongens E2 
    Niveau 1 
  Jongens F1 
    Niveau 1 
  Jongens F2 
    Niveau 1 
  Meisjes 6E1 
    Niveau 1 
  Meisjes 6E2 
    Niveau 1 
  Meisjes 6E3 
    Niveau 1 
  Meisjes 6E4 
    Niveau 1 
  Meisjes 6E5 
    Niveau 1 
  Meisjes 8E1 
    Niveau 1 
  Meisjes 8E2 
    Niveau 1 
  Meisjes 8E3 
    Niveau 1 
  Meisjes 8E4 
    Niveau 1 
  Meisjes F1 
    Niveau 1 
  Meisjes F2 
    Niveau 1 
Hoofdsponsor
Subsponsoren

Overige sponsoren