Dames 3

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Kelly van der Klooster
Aanvoerder Kelly van der Klooster

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Dordrecht D3 Rotterdam D7
Goeree Overflakkee D1 Souburgh D2-O 12:30
Roomburg D11 Schiedam D11
Tempo '34 D2-O Leonidas D27
Victoria D13 Spijkenisse D4
Voorne D2-O Leonidas D25

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Tempo '34 D2 6 18 6 0 0
2 Dordrecht D3 6 14 4 2 0
3 Souburgh D2 6 13 4 1 1
4 Goeree Overflakkee D1 5 12 4 0 1
5 Leonidas D27 6 10 3 1 2
6 Roomburg D11 6 7 1 4 1
7 Leonidas D25 6 6 2 0 4
8 Voorne D2 6 5 1 2 3
9 Schiedam D11 6 5 1 2 3
10 Rotterdam D7 6 4 1 1 4
11 Victoria D13 6 2 0 2 4
12 Spijkenisse D4 5 1 0 1 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt Hockey Club Rotterdam D7 n.n.b thuis
14 mrt HC Schiedam D11 n.n.b uit
21 mrt R.H.V. Leonidas D25 n.n.b thuis
28 mrt Leidse Hockey Club Roomburg D11 n.n.b uit
11 apr HC Voorne D2 n.n.b uit
18 apr HV Victoria D13 n.n.b thuis
25 apr R.G.H.C. Tempo '34 D2 n.n.b uit
16 mei HCGO D1 n.n.b thuis
30 mei Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh D2 n.n.b uit
6 jun R.H.V. Leonidas D27 n.n.b thuis
13 jun HV Spijkenisse D4 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Leonidas D25 Voorne D2-O 5-2
Schiedam D11 Roomburg D11 5-5
Souburgh D2-O Goeree Overflakkee D1 4-3
Rotterdam D7 Dordrecht D3 1-3
Spijkenisse D4 Victoria D13 1-1
Leonidas D27 Tempo '34 D2-O 2-5
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Voorne D2-O Souburgh D2-O 2-5
Roomburg D11 Leonidas D25 3-2
Victoria D13 Rotterdam D7 1-2
Tempo '34 D2-O Spijkenisse D4 7-0
Goeree Overflakkee D1 Leonidas D27 4-3
Dordrecht D3 Schiedam D11 1-1
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Roomburg D11 Voorne D2-O 3-3
Leonidas D27 Souburgh D2-O 6-3
Rotterdam D7 Tempo '34 D2-O 0-3
Schiedam D11 Victoria D13 3-0
Leonidas D25 Dordrecht D3 1-3
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Goeree Overflakkee D1 Rotterdam D7 6-3
Tempo '34 D2-O Schiedam D11 2-0
Victoria D13 Leonidas D25 1-2
Dordrecht D3 Roomburg D11 3-3
Voorne D2-O Leonidas D27 3-3
Souburgh D2-O Spijkenisse D4 6-0
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Roomburg D11 Victoria D13 0-0
Dordrecht D3 Voorne D2-O 2-0
Spijkenisse D4 Leonidas D27 0-9
Rotterdam D7 Souburgh D2-O 3-3
Schiedam D11 Goeree Overflakkee D1 1-5
Leonidas D25 Tempo '34 D2-O 0-1
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Voorne D2-O Spijkenisse D4 4-1
Victoria D13 Dordrecht D3 0-1
Tempo '34 D2-O Roomburg D11 2-0
Goeree Overflakkee D1 Leonidas D25 1-0
Souburgh D2-O Schiedam D11 5-1
Leonidas D27 Rotterdam D7 7-0