Dordrechtse Mixed Hockey Club
DMHC app volg ons op: 
Je bent hier: HomeTrainingsgroepenWedstrijdprogramma
Contact met CT&I

Gedragscode DMHC

DMHC Clubcard en App


Recente verslagen
Nog geen verslagen


Binnenkort bij DMHC
Laatste tweets Twitter
Wedstrijdschema
Quick links naar de eerstvolgende wedstrijddagen:
zon 23 feb -  zon 1 mrt -  zat 7 mrt -  zon 8 mrt -  zat 14 mrt -  zon 15 mrt -  zat 21 mrt -  zon 22 mrt -  vrij 27 mrt -  zat 28 mrt - 

laat schema zien voor

8 februari | Senioren

Team Thuis/Uit Tegen Reistijd Uitslag Loc Nr Digitaal
ZAALBLOK Uit ZAAL Leonidas JF2 - Berkel-Rodenrijs JF5 0 10:10 10:10 DORDRECHT 38928 Nee
Deetos Snel Hal
Vorrinklaan 202
3317KZ DORDRECHT
hal: Veld 1
ZAALBLOK Uit ZAAL Rotterdam M6E4 - Leonidas M6E2 0 16:10 16:10 DORDRECHT 38894 Nee
Oranje Wit Hal
Nieuwe Noordpolderweg 5
3312AD DORDRECHT
hal: veld 1
ZAALBLOK Uit ZAAL Rapid M8E2 - Victoria M8E3 29 15:10 15:40 ALBLASSERDAM 36994 Nee
Blokweer, Sportcentrum
Esdoornlaan 25
2951BE ALBLASSERDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK Uit ZAAL Spijkenisse JF1 - Berkel-Rodenrijs JF4 0 14:10 14:10 DORDRECHT 37975 Nee
Oranje Wit Hal
Nieuwe Noordpolderweg 5
3312AD DORDRECHT
hal: veld 1
ZAALBLOK Uit ZAAL Hoeksche Waard M6E2 - Souburgh M6E2 0 12:10 12:10 DORDRECHT 37298 Nee
Deetos Snel Hal
Vorrinklaan 202
3317KZ DORDRECHT
hal: Veld 1

8 februari | Junioren Zaal

Team Thuis/Uit Tegen Reistijd Uitslag Loc Nr Digitaal
MA12 Zaal Uit Hockeyclub Barendrecht MA12 0 1 2 ZOETERMEER 48200 Nee
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
MA3 Zaal Uit Hockeyclub Barendrecht MA4 0 7 1 HELLEVOETSLUIS 48594 Nee
Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
MA12 Zaal Uit Mixed Hockeyclub Zoetermeer MA11 0 4 2 ZOETERMEER 48869 Route Nee
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
MA3 Zaal Uit HC Voorne MA2 0 2 0 HELLEVOETSLUIS 48611 Route Nee
Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1

8 februari | Jongste Jeugd Zaal

Team Thuis/Uit Tegen Reistijd Uitslag Loc Nr Digitaal
J6E3 Zaal Uit HV Victoria J6E1 47 08:50 10:10 BERGSCHENHOEK 35547 Nee
Zijde, Sporthal De
De Zijde 1
2662EB BERGSCHENHOEK
hal: Veld 1
J8E1 Zaal Uit H.C. Derby J8E2 0 10:10 10:40 ZIERIKZEE 36306 Nee
Laco Schouwen-Duiveland Sportcentrum
Lange Blokweg 27A
4301NW ZIERIKZEE
hal: Veld 1
JF1 Zaal Uit Berkel Rodenrijs JF5 0 10:20 10:50 DORDRECHT 39036 Nee
Deetos Snel Hal
Vorrinklaan 202
3317KZ DORDRECHT
hal: Veld 1
JF1 Zaal Uit R.H.V. Leonidas JF2 0 09:00 09:30 DORDRECHT 39142 Nee
Deetos Snel Hal
Vorrinklaan 202
3317KZ DORDRECHT
hal: Veld 1
JF2 Zaal Uit HV Spijkenisse JF1 0 14:20 14:50 DORDRECHT 38187 Nee
Oranje Wit Hal
Nieuwe Noordpolderweg 5
3312AD DORDRECHT
hal: veld 1
JF2 Zaal Uit Berkel Rodenrijs JF4 0 13:00 13:30 DORDRECHT 38081 Nee
Oranje Wit Hal
Nieuwe Noordpolderweg 5
3312AD DORDRECHT
hal: veld 1
M6E1 Uit R.H.V. Leonidas M6E2 0 16:20 16:50 DORDRECHT 38984 Nee
Oranje Wit Hal
Nieuwe Noordpolderweg 5
3312AD DORDRECHT
hal: veld 1
M6E1 Uit Hockey Club Rotterdam M6E4 0 15:00 15:30 DORDRECHT 39090 Nee
Oranje Wit Hal
Nieuwe Noordpolderweg 5
3312AD DORDRECHT
hal: veld 1
M6E3 Uit G.H.C. RAPID M6E1 40 11:00 12:10 ROTTERDAM 38878 Nee
Schuttersveld, Sporthal
Crooswijksestraat 93
3034AE ROTTERDAM
hal: Veld 1
M6E5 Uit Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh M6E2 0 12:20 12:50 DORDRECHT 37504 Nee
Deetos Snel Hal
Vorrinklaan 202
3317KZ DORDRECHT
hal: Veld 1
M8E2 Zaal Uit HV Victoria M8E3 29 15:20 16:20 ALBLASSERDAM 37213 Nee
Blokweer, Sportcentrum
Esdoornlaan 25
2951BE ALBLASSERDAM
hal: Veld 1
MF1 Zaal Uit Berkel Rodenrijs MF3 49 09:05 10:25 SPIJKENISSE 37910 Nee
Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
J6E2 Zaal Uit D.H.C. Hudito J6E2 44 14:55 16:10 SCHIEDAM 39221 Route Nee
Margriet, Sporthal de
Nieuwe Damlaan 5
3119KA SCHIEDAM
hal: Veld 1
J6E2 Zaal Uit HC Schiedam J6E3 44 15:35 16:50 SCHIEDAM 39246 Route Nee
Margriet, Sporthal de
Nieuwe Damlaan 5
3119KA SCHIEDAM
hal: Veld 1
J6E3 Zaal Uit Hockey Club Rotterdam J6E3 47 08:10 09:30 BERGSCHENHOEK 35435 Route Nee
Zijde, Sporthal De
De Zijde 1
2662EB BERGSCHENHOEK
hal: Veld 1
J8E1 Zaal Uit Hockeyclub Schouwen Duiveland J8E1 0 10:50 11:20 ZIERIKZEE 36404 Route Nee
Laco Schouwen-Duiveland Sportcentrum
Lange Blokweg 27A
4301NW ZIERIKZEE
hal: Veld 1
M6E3 Uit Hockey Club Rotterdam M6E5 40 10:20 11:30 ROTTERDAM 39107 Route Nee
Schuttersveld, Sporthal
Crooswijksestraat 93
3034AE ROTTERDAM
hal: Veld 1
M6E5 Uit HC De Hoeksche Waard M6E2 0 11:00 11:30 DORDRECHT 37404 Route Nee
Deetos Snel Hal
Vorrinklaan 202
3317KZ DORDRECHT
hal: Veld 1
M8E1 Zaal Uit Hockeyclub Barendrecht M8E1 26 11:10 12:10 HEINENOORD 37018 Route Nee
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
M8E1 Zaal Uit HC De Hoeksche Waard M8E1 26 11:50 12:50 HEINENOORD 37214 Route Nee
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
M8E2 Zaal Uit G.H.C. RAPID M8E2 29 14:00 15:00 ALBLASSERDAM 37100 Route Nee
Blokweer, Sportcentrum
Esdoornlaan 25
2951BE ALBLASSERDAM
hal: Veld 1
MF1 Zaal Uit HV Spijkenisse MF1 49 09:45 11:05 SPIJKENISSE 38115 Route Nee
Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
MF2 Zaal Uit HC De Hoeksche Waard MF1 26 09:50 10:50 HEINENOORD 38329 Route Nee
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MF2 Zaal Uit R.H.V. Leonidas MF3 26 09:10 10:10 HEINENOORD 38438 Route Nee
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1


Hoofdsponsor
Subsponsoren

Overige sponsoren