Dordrechtse Mixed Hockey Club
DMHC app volg ons op: 
Je bent hier: HomeTrainingsgroepenWedstrijdprogramma
Contact met CT&I

Gedragscode DMHC

DMHC Clubcard en App


Recente verslagen
Nog geen verslagen


Binnenkort bij DMHC
Laatste tweets Twitter
Wedstrijdschema
Quick links naar de eerstvolgende wedstrijddagen:
zon 23 feb -  zon 1 mrt -  zat 7 mrt -  zon 8 mrt -  zat 14 mrt -  zon 15 mrt -  zat 21 mrt -  zon 22 mrt -  vrij 27 mrt -  zat 28 mrt - 

laat schema zien voor

15 februari | Senioren

Team Thuis/Uit Tegen Reistijd Uitslag Loc Nr Digitaal
ZAALBLOK Uit ZAAL Derby MF3 - Ommoord MF3 0 12:10 12:10 DORDRECHT 36311 Nee
Oranje Wit Hal
Nieuwe Noordpolderweg 5
3312AD DORDRECHT
hal: veld 1
ZAALBLOK Uit ZAAL Ommoord MF2 - Spijkenisse MF1 0 10:10 10:10 DORDRECHT 35044 Nee
Deetos Snel Hal
Vorrinklaan 202
3317KZ DORDRECHT
hal: Veld 1
ZAALBLOK Uit ZAAL Hoeksche Waard M6E2 - Spijkenisse M6E1 0 12:10 12:10 DORDRECHT 35072 Nee
Deetos Snel Hal
Vorrinklaan 202
3317KZ DORDRECHT
hal: Veld 1
ZAALBLOK Uit ZAAL IJssel M6E4 - Leonidas M6E3 0 14:10 14:10 DORDRECHT 36979 Nee
Oranje Wit Hal
Nieuwe Noordpolderweg 5
3312AD DORDRECHT
hal: veld 1

15 februari | Junioren Zaal

Team Thuis/Uit Tegen Reistijd Uitslag Loc Nr Digitaal
MA12 Zaal Uit Mixed Hockeyclub Zoetermeer MA11 45 3 5 LEIDSCHENDAM 48803 Nee
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld A
MB1 Zaal Uit HV Victoria MB2 0 2 2 GOUDA 46216 Nee
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 2
MB2 Zaal Uit R.G.H.C. Tempo '34 MB1 32 1 1 ROTTERDAM 47007 Nee
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: BSH 2
MB6 Zaal Uit R.G.H.C. Tempo '34 MB3 32 11:55 13:00 ROTTERDAM 46310 Nee
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: TSH 2
MB6 Zaal Uit HC Schiedam MB4 32 12:35 13:40 ROTTERDAM 46675 Nee
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: TSH 2
JA1 Zaal Uit V.M.H.C. CARTOUCHE JA2 45 3 5 LEIDSCHENDAM 47414 Route Nee
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld A
JA1 Zaal Uit VMHC Pollux JA1 45 6 3 LEIDSCHENDAM 47663 Route Nee
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld A
MA12 Zaal Uit V.M.H.C. CARTOUCHE MA12 45 1 2 LEIDSCHENDAM 48176 Route Nee
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld A
MB1 Zaal Uit Goudse MHC MB1 0 2 2 GOUDA 46615 Route Nee
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 2
MB2 Zaal Uit HC De IJssel MB2 32 3 2 ROTTERDAM 46445 Route Nee
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: BSH 2
MC1 Zaal Uit OMHC MC2 0 9 0 ZOETERMEER 43708 Route Nee
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 2
MC1 Zaal Uit Mixed Hockeyclub Zoetermeer MC3 0 1 1 ZOETERMEER 43798 Route Nee
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 2

15 februari | Jongste Jeugd Zaal

Team Thuis/Uit Tegen Reistijd Uitslag Loc Nr Digitaal
M6E1 Uit H.C. Derby M6E2 20 12:00 12:50 RIDDERKERK 35592 Nee
Drievliet, Sporthal
Vlietplein 137138
2986GK RIDDERKERK
hal: Veld 1
M6E3 Uit R.H.V. Leonidas M6E3 0 14:20 14:50 DORDRECHT 37182 Nee
Oranje Wit Hal
Nieuwe Noordpolderweg 5
3312AD DORDRECHT
hal: veld 1
M6E5 Uit HV Spijkenisse M6E1 0 12:20 12:50 DORDRECHT 35278 Nee
Deetos Snel Hal
Vorrinklaan 202
3317KZ DORDRECHT
hal: Veld 1
M6E5 Uit HC De Hoeksche Waard M6E2 0 11:00 11:30 DORDRECHT 35172 Nee
Deetos Snel Hal
Vorrinklaan 202
3317KZ DORDRECHT
hal: Veld 1
M8E1 Zaal Uit G.H.C. RAPID M8E1 49 11:05 12:25 SPIJKENISSE 35733 Nee
Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
M8E4 Zaal Uit H.C. Derby M8E3 26 15:10 16:10 HEINENOORD 37846 Nee
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MF1 Zaal Uit HV Spijkenisse MF1 0 10:20 10:50 DORDRECHT 35260 Nee
Deetos Snel Hal
Vorrinklaan 202
3317KZ DORDRECHT
hal: Veld 1
MF1 Zaal Uit OMHC MF2 0 09:00 09:30 DORDRECHT 35154 Nee
Deetos Snel Hal
Vorrinklaan 202
3317KZ DORDRECHT
hal: Veld 1
MF2 Zaal Uit OMHC MF3 0 11:00 11:30 DORDRECHT 36533 Nee
Oranje Wit Hal
Nieuwe Noordpolderweg 5
3312AD DORDRECHT
hal: veld 1
MF2 Zaal Uit H.C. Derby MF3 0 12:20 12:50 DORDRECHT 36427 Nee
Oranje Wit Hal
Nieuwe Noordpolderweg 5
3312AD DORDRECHT
hal: veld 1
J6E1 Zaal Uit R.H.V. Leonidas J6E3 29 11:50 12:50 ROTTERDAM 38410 Route Nee
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 3
J6E1 Zaal Uit G.H.C. RAPID J6E1 29 11:10 12:10 ROTTERDAM 38510 Route Nee
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 3
J6E3 Zaal Uit H.C. Derby J6E1 29 11:10 12:10 ROTTERDAM 38520 Route Nee
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 2
J6E3 Zaal Uit OMHC J6E1 29 11:50 12:50 ROTTERDAM 38404 Route Nee
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 2
JF2 Zaal Uit HC De Hoeksche Waard JF1 49 09:05 10:25 SPIJKENISSE 35114 Route Nee
Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
JF2 Zaal Uit HV Spijkenisse JF1 49 09:45 11:05 SPIJKENISSE 35325 Route Nee
Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
M6E1 Uit Hockey Club Rotterdam M6E4 20 11:20 12:10 RIDDERKERK 35502 Route Nee
Drievliet, Sporthal
Vlietplein 137138
2986GK RIDDERKERK
hal: Veld 1
M6E2 Uit Hockeyclub Barendrecht M6E3 35 09:45 10:50 ROTTERDAM 37514 Route Nee
Erasmus Sport Centrum
Kralingse Zoom 91
3063ND ROTTERDAM
hal: Veld 1 (beneden)
M6E2 Uit HC Schiedam M6E2 35 09:05 10:10 ROTTERDAM 37281 Route Nee
Erasmus Sport Centrum
Kralingse Zoom 91
3063ND ROTTERDAM
hal: Veld 1 (beneden)
M6E3 Uit HC De IJssel M6E4 0 13:00 13:30 DORDRECHT 37085 Route Nee
Oranje Wit Hal
Nieuwe Noordpolderweg 5
3312AD DORDRECHT
hal: veld 1
M6E4 Uit Berkel Rodenrijs M6E4 29 12:40 13:40 ALBLASSERDAM 37285 Route Nee
Blokweer, Sportcentrum
Esdoornlaan 25
2951BE ALBLASSERDAM
hal: Veld 1
M6E4 Uit Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh M6E1 29 13:20 14:20 ALBLASSERDAM 37494 Route Nee
Blokweer, Sportcentrum
Esdoornlaan 25
2951BE ALBLASSERDAM
hal: Veld 1
M8E1 Zaal Uit HV Spijkenisse M8E1 49 10:25 11:45 SPIJKENISSE 35941 Route Nee
Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
M8E2 Zaal Uit H.C. Derby M8E2 32 08:35 09:40 ROTTERDAM 38502 Route Nee
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: BSH 2
M8E2 Zaal Uit HV Victoria M8E3 32 09:15 10:20 ROTTERDAM 38386 Route Nee
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: BSH 2
M8E3 Zaal Uit Hockeyclub Barendrecht M8E3 35 11:45 12:50 ROTTERDAM 37644 Route Nee
Erasmus Sport Centrum
Kralingse Zoom 91
3063ND ROTTERDAM
hal: Veld 1 (beneden)
M8E3 Zaal Uit Hockeyclub Schouwen Duiveland M8E1 35 11:05 12:10 ROTTERDAM 37844 Route Nee
Erasmus Sport Centrum
Kralingse Zoom 91
3063ND ROTTERDAM
hal: Veld 1 (beneden)
M8E4 Zaal Uit HC De Hoeksche Waard M8E3 26 14:30 15:30 HEINENOORD 37751 Route Nee
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1


Hoofdsponsor
Subsponsoren

Overige sponsoren