DMHC Polsslag NewsFlash
30-4

De transfermarkt is volop in beweging en bij DMHC hebben we inmiddels enkele belangrijke stappen kunnen zetten ten behoeve van onze vlaggenschepen: Dames 1 en Heren 1.
Nieuwe trainer/coach Heren 1
Velen van jullie kennen hem als oud-speler H1, als jeugdtrainer of als sponsor van DMHC, maar in het dagelijks leven is hij een echte familieman, vader van twee, geliefde echtgenoot en daarnaast ook nog een drukbezette ondernemer. Verder geen introductie nodig: hij is de nieuwe trainer/ coach van Heren 1.
Loran van der Kooij heeft de handschoen opgepakt en is al volop actief voor de laatste maanden van dit seizoen en druk bezig met de voorbereidingen voor seizoen 2025/2026. Ook de selectie voor H1 is al in gang gezet. Ambieer je een plek in dit team? Meld je dan bij de commissie Teamindeling DMHC. We wensen Loran heel veel plezier en succes in deze mooie nieuwe rol bij DMHC.
Nieuwe trainer/coach Dames 1
Ook bij Dames 1 is er sprake van een frisse impuls. Een naam die al jarenlang verbonden is aan onze club en zo vertrouwd dat sommigen hem weleens bestempelen als "onderdeel van het meubilair". Maar dat doet hem absoluut tekort.
Dirk Vis, wie kent hem niet, gaat de rol van trainer/coach van Dames 1 vervullen. Daarnaast blijft Dirk zich inzetten in de vele andere rollen die hij al jaren met toewijding vervult. Ook Dirk wensen we uiteraard heel veel plezier en succes in deze mooie functie.
Vooruitblik
De club is op dit moment nog volop bezig met diverse hockeytechnische zaken ter voorbereiding op seizoen 2025/2026. Denk aan teamindelingen, trainersbezetting en doorontwikkeling van onze jeugdopleiding.
De Polsslag was vroeger het traditionele clubblad van DMHC: een vertrouwd communicatiekanaal lang voor het digitale tijdperk. In ons jubileumjaar blazen we deze klassieker in een moderne vorm nieuw leven in.
Met sportieve groet,
Het bestuur van DMHC