Dordrechtse Mixed Hockey Club
DMHC app volg ons op: 
Je bent hier: HomeAlle standen
Contact met CT&I

Gedragscode DMHC

DMHC Clubcard en App


Recente verslagen
Nog geen verslagen


Binnenkort bij DMHC
Laatste tweets Twitter
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Junioren 
  Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs JA1 4 9 3 0 1 19 5 0
2 Zoetermeer JA1 4 7 2 1 1 10 7 0
3 Derby JA1 4 7 2 1 1 9 9 0
4 Warande JA1 4 7 2 1 1 4 7 0
5 Dordrecht JA1 4 4 1 1 2 11 10 0
6 Breda JA2 4 4 1 1 2 8 7 0
7 Push JA2 4 4 1 1 2 7 15 0
8 Etten-Leur JA1 4 3 1 0 3 11 19 0
  Landelijke Subtopklasse 
  Jongens A2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht JA2 5 15 5 0 0 26 8 0
2 Krimpen JA1 4 12 4 0 0 31 4 0
3 Evergreen JA1 5 9 3 0 2 17 12 0
4 Cartouche JA4 4 6 2 0 2 12 15 0
5 Catwijck JA1 4 3 1 0 3 11 12 0
6 Ring Pass Delft JA3 4 0 0 0 4 7 30 0
7 Victoria JA4 4 0 0 0 4 2 25 0
  3e klasse 
  Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Pelikaan JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Push JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Rapid JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Warande JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Ypenburg JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
  Landelijke Subtopklasse 
  Jongens B2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Capelle JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dordrecht JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Feijenoord JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Krimpen JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Souburgh JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Waddinxveen JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Jongens B3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Derby JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dordrecht JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Forcial JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hoeksche Waard JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Leonidas JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Westland JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HDS JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Pijnacker JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Rapid JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Roomburg JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rotterdam JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
  Subtopklasse 
  Jongens C2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bleiswijk JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Derby JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dordrecht JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HCRB JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Pollux JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Westland JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alecto JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dordrecht JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Forescate JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Klein Zwitserland JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rapid JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rijswijk JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Jongens D2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gouda JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Rapid JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Waddinxveen JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Ypenburg JD4 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Jongens D3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Barendrecht JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dordrecht JD3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Feijenoord JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Krimpen JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Leonidas JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rotterdam JD4 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht MA1 4 8 2 2 0 10 5 0
2 Barendrecht MA1 4 8 2 2 0 6 1 0
3 HBS MA1 4 8 2 2 0 7 4 0
4 Derby MA1 4 7 2 1 1 7 8 0
5 AMVJ MA1 4 6 2 0 2 6 7 0
6 Forescate MA1 4 4 1 1 2 8 10 0
7 Haarlem MA1 4 3 1 0 3 7 8 0
8 Alkmaar MA1 4 0 0 0 4 3 11 0
  Landelijke Subtopklasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Westland MA2 5 12 4 0 1 25 6 0
2 Spijkenisse MA1 4 12 4 0 0 15 4 0
3 hdm MA2 5 10 3 1 1 11 4 0
4 Ring Pass Delft MA3 5 7 2 1 2 15 11 0
5 Pijnacker MA3 5 6 2 0 3 5 9 0
6 Rotterdam MA3 5 4 1 1 3 5 16 0
7 Dordrecht MA2 4 1 1 1 2 5 8 3
8 Leiden MA4 5 0 0 0 5 2 25 0
  2e klasse 
  Meisjes A3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Voorne MA2 5 15 5 0 0 20 2 0
2 Spijkenisse MA3 5 12 4 0 1 14 6 0
3 Victoria MA5 5 10 3 1 1 13 6 0
4 Westland MA5 5 10 3 1 1 10 7 0
5 Schiedam MA4 5 6 2 0 3 8 7 0
6 Dordrecht MA3 5 3 1 0 4 8 12 0
7 Alphen MA4 5 3 1 0 4 9 19 0
8 Zoetermeer MA7 5 0 0 0 5 4 27 0
  5e klasse 
  Meisjes A4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 hdm MA5 5 10 3 1 1 11 7 0
2 Leiden MA5 5 10 3 1 1 9 7 0
3 Forescate MA6 4 9 3 0 1 20 5 0
4 Dordrecht MA4 5 7 2 1 2 10 10 0
5 Roomburg MA4 5 7 1 4 0 10 7 0
6 Zoetermeer MA6 5 5 1 2 2 7 16 0
7 HGC MA5 5 4 1 1 3 7 13 0
8 Barendrecht MA4 4 -3 0 0 4 3 12 3
  5e klasse 
  Meisjes A5 
     
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Barendrecht MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dordrecht MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Pelikaan MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Pollux MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Tempo MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwart-Wit MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
  Landelijke Subtopklasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bleiswijk MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dordrecht MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HCRB MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 IJssel MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Ommoord MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zoetermeer MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Meisjes B3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Capelle MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Derby MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dordrecht MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Leonidas MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rotterdam MB8 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Tempo '34 MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes B4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Barendrecht MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Derby MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dordrecht MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hoeksche Waard MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rapid MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Victoria MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes B5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Barendrecht MB7 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Capelle MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dordrecht MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HUDITO MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Wateringse veld MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zoetermeer MB8 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  Meisjes B6 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Delfshaven MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Derby MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dordrecht MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Gouda MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HCRB MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Victoria MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
  6e klasse 
  Meisjes B7 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Barendrecht MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dordrecht MB7 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Feijenoord MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Leonidas MB7 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rapid MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Souburgh MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alecto MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Alphen MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Derby MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dordrecht MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Forescate MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Victoria MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
  Subtopklasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alphen MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dordrecht MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Leiden MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Roomburg MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Victoria MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zoetermeer MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Meisjes C3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Derby MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dordrecht MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hoeksche Waard MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Rapid MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Schiedam MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Tempo '34 MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes C4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs MC8 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bleiswijk MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Derby MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dordrecht MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rotterdam MC8 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Schiedam MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes C5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Feijenoord MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Leonidas MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Rapid MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Souburgh MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Victoria MC8 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Meisjes C6 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs MC7 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bleiswijk MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dordrecht MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hoeksche Waard MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HUDITO MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rotterdam MC12 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Craeyenhout MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dordrecht MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 IJssel MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Leonidas MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Victoria MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Westland MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Barendrecht MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dordrecht MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hoeksche Waard MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Rapid MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Schiedam MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Souburgh MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Barendrecht MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Derby MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dordrecht MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Feijenoord MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hoeksche Waard MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Souburgh MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Meisjes D4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Barendrecht MD8 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bleiswijk MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Delfshaven MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dordrecht MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Goeree Overflakkee MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rotterdam MD14 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Spijkenisse MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Victoria MD7 0 0 0 0 0 0 0 0
  6e klasse 
  Meisjes D5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs MD8 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dordrecht MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HCRB MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HDS MD7 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rijswijk MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rotterdam MD15 0 0 0 0 0 0 0 0
  6e klasse 
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Roomburg D1 11 26 8 2 1 34 21 0
2 Berkel-Rodenrijs D1 11 25 8 1 2 31 11 0
3 Groen-Geel D1 11 22 6 4 1 19 11 0
4 Pollux D1 11 21 6 3 2 28 19 0
5 Pelikaan D1 11 19 5 4 2 27 16 0
6 IJssel D1 11 14 4 2 5 24 29 0
7 Dordrecht D1 11 13 4 1 6 29 32 0
8 Dopie D1 11 12 4 0 7 18 30 0
9 Forescate D1 11 11 3 2 6 23 27 0
10 Kieviten D1 11 10 3 1 7 22 35 0
11 Rapid D1 11 9 3 0 8 18 27 0
12 Ypenburg D1 11 5 1 2 8 15 30 0
  2e klasse 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs D2 10 27 9 0 1 37 9 0
2 Westland D2 11 23 7 2 2 32 13 0
3 Victoria D3 11 23 7 2 2 33 19 0
4 Roomburg D3 11 21 7 0 4 34 20 0
5 Leonidas D7 11 19 5 4 2 21 17 0
6 Groen-Geel D3 10 16 5 1 4 27 27 0
7 Dordrecht D2 11 13 4 1 6 26 27 0
8 Schiedam D3 10 13 4 1 5 14 20 0
9 Ring Pass Delft D4 11 10 2 4 5 23 28 0
10 Craeyenhout D3 11 6 2 0 9 19 40 0
11 Klein Zwitserland D3 11 6 1 3 7 19 38 0
12 DSHC D3 10 2 1 2 7 12 39 3
  Reserve 2e klasse 
  Dames 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs D3 11 25 8 1 2 34 19 0
2 Goeree Overflakkee D1 11 25 8 1 2 35 24 0
3 HDS D3 10 22 7 1 2 42 16 0
4 Leonidas D24 11 21 7 0 4 40 20 0
5 Schiedam D11 11 19 6 1 4 33 28 0
6 Dordrecht D3 10 18 5 3 2 35 18 0
7 Leonidas D25 11 14 4 2 5 23 22 0
8 Spijkenisse D3 11 12 3 3 5 20 26 0
9 Groen-Geel D13 11 12 3 3 5 16 26 0
10 Rotterdam D7 11 11 3 2 6 26 40 0
11 Roomburg D10 11 4 1 1 9 12 32 0
12 Forcial D1 11 3 1 0 10 5 50 0
  Reserve 4e klasse 
  Dames Jong 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alphen DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dopie DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dordrecht DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HUDITO DJ5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Klein Zwitserland DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Krimpen DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Leiden DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Ring Pass Delft DJ3 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Scoop Delft DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Victoria DJ8 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Wateringse veld DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zoetermeer DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
  Jong Senioren 3e klasse 
  Dames Veteranen 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rotterdam DC 12 31 10 1 1 37 9 0
2 Noordwijk DA 11 28 9 1 1 25 13 0
3 Groen-Geel DA 11 24 8 0 3 20 8 0
4 Rijswijk DA 11 21 7 0 4 23 16 0
5 Cartouche DC 11 19 6 1 4 21 11 0
6 hdm DD 11 14 4 2 5 21 18 0
7 HUDITO DB 11 13 4 1 6 20 25 0
8 Ypenburg DA 11 13 4 1 6 13 24 0
9 Voorne DA 12 12 4 0 8 24 26 0
10 Victoria DD 11 12 4 0 7 20 24 0
11 IJssel DA 11 7 2 1 8 10 34 0
12 Dordrecht DA 11 3 1 0 10 10 36 0
  Veteranen 2e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Derby H1 11 31 10 1 0 44 13 0
2 Barendrecht H1 11 23 7 2 2 32 18 0
3 DES H1 11 23 6 5 0 41 23 0
4 Goirle H1 11 18 5 3 3 33 22 0
5 Pijnacker H1 11 16 4 4 3 28 28 0
6 Groen-Geel H1 11 14 4 2 5 23 23 0
7 Drunen H1 11 13 4 1 6 27 41 0
8 HDS H1 11 13 3 4 4 24 27 0
9 Dordrecht H1 11 11 3 2 6 23 29 0
10 Westland H1 11 11 3 2 6 27 36 0
11 Pelikaan H1 11 6 1 3 7 15 37 0
12 Shot H1 11 3 0 3 8 16 36 0
  2e klasse 
  Heren 1 - Bekercompetitie 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alphen H1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Derby H1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dordrecht H1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DSHC H1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Etten-Leur H1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Gouda H1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Groen-Geel H1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 HUDITO H1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Noordwijk H1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Ommoord H1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Pelikaan H1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Prinsenbeek H1 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Roomburg H1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Schiedam H1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Ypenburg H1 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Zoetermeer H1 0 0 0 0 0 0 0 0
  Silvercup - KO 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DSHC H4 11 28 9 1 1 64 8 0
2 IJssel H2 11 28 9 1 1 68 20 0
3 Leonidas H13 11 26 8 2 1 37 14 0
4 Leonidas H14 11 25 8 1 2 40 23 0
5 Dordrecht H2 11 16 5 1 5 25 22 0
6 Victoria H8 11 14 4 2 5 30 36 0
7 Leonidas H15 11 14 4 2 5 22 28 0
8 Zoetermeer H4 11 14 4 2 5 29 37 0
9 Nieuwkoop H2 11 10 3 1 7 16 37 0
10 Alphen H4 11 7 2 1 8 13 40 0
11 HUDITO H6 11 7 1 4 6 16 38 0
12 Leiden H6 11 -3 0 0 11 7 64 3
  Reserve 3e klasse 
  Heren 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alphen H5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dordrecht H3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Groen-Geel H12 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Groen-Geel H13 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Groen-Geel H14 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Leonidas H31 0 0 0 0 0 0 0 0
  Reserve 5e klasse 
  Heren Jong 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dopie HJ4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dordrecht HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Forescate HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hoeksche Waard HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Leiden HJ3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Noordwijk HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Ommoord HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Victoria HJ3 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Westland HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Ypenburg HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Zoetermeer HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
  Jong Senioren 3e klasse 
  Heren Jong 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Cartouche HJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Cartouche HJ3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Derby HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Dordrecht HJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Forcial HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Roomburg HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Scoop Delft HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Tempo '34 HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Victoria HJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Wateringse veld HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
  Jong Senioren 4e klasse 
  Heren Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht HA 11 31 10 1 0 40 9 0
2 Schiedam HC 11 28 9 1 1 34 17 0
3 Spijkenisse HA 11 27 9 0 2 46 13 0
4 IJssel HA 11 20 6 2 3 30 22 0
5 Hoeksche Waard HA 11 15 4 3 4 25 25 0
6 Rotterdam HD 11 14 4 2 5 21 22 0
7 hdm HE 11 13 4 1 6 14 38 0
8 Westland HA 11 11 3 2 6 26 40 0
9 HCRB HA 11 10 3 1 7 23 32 0
10 Leiden HD 11 10 2 4 5 10 21 0
11 HUDITO HB 11 6 1 3 7 13 24 0
12 Cartouche HD 11 3 1 0 10 10 29 0
  Veteranen 2e klasse 
  Heren Veteranen L 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alecto HLA 0 0 0 0 0 0 0 0
2 AthenA HLA 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bloemendaal HLA 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Cartouche HLA 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Dordrecht HLA 0 0 0 0 0 0 0 0
6 hdm HLA 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Leonidas HLA 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Overbos HLA 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Pinoké HLA 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rood-Wit HLA 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Xenios HLA 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zoetermeer HLA 0 0 0 0 0 0 0 0
  Veteranen L Overgangsklasse 
Jongste Jeugd 
  cool kids CK-MIXF1 
    Cool Kids 
  Jongens 6E1 
    Niveau 1 
  Jongens 6E2 
    Niveau 1 
  Jongens 6E3 
    Niveau 1 
  Jongens 8E1 
    Niveau 1 
  Jongens E2 
    Niveau 1 
  Jongens F1 
    Niveau 1 
  Jongens F2 
    Niveau 1 
  Meisjes 6E1 
    Niveau 1 
  Meisjes 6E2 
    Niveau 1 
  Meisjes 6E3 
    Niveau 1 
  Meisjes 6E4 
    Niveau 1 
  Meisjes 6E5 
    Niveau 1 
  Meisjes 8E1 
    Niveau 1 
  Meisjes 8E2 
    Niveau 1 
  Meisjes 8E3 
    Niveau 1 
  Meisjes 8E4 
    Niveau 1 
  Meisjes F1 
    Niveau 1 
  Meisjes F2 
    Niveau 1 
Junioren Zaal 
  JA1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Cartouche JA2 12 33 11 0 1 40 16 0
2 Dordrecht JA1 12 21 7 0 5 57 44 0
3 Forescate JA1 10 19 6 1 3 33 25 0
4 Rotterdam JA2 10 15 5 0 5 26 16 0
5 HCRB JA1 12 12 3 3 6 32 43 0
6 Pijnacker JA1 12 10 3 1 8 30 46 0
7 Pollux JA1 10 4 1 1 8 15 43 0
  1e klasse 
  JA2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rapid JA2 10 21 7 0 3 39 22 0
2 Leonidas JA2 8 18 6 0 2 23 14 0
3 Dordrecht JA2 10 17 5 2 3 33 20 0
4 Rotterdam JA5 10 11 3 2 5 28 33 0
5 Barendrecht JA2 8 8 2 2 4 22 31 0
6 IJssel JA2 8 3 1 0 7 13 38 0
  3e klasse 
  JB1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ypenburg JB1 10 27 9 0 1 37 21 0
2 Rijswijk JB1 10 16 5 1 4 28 30 0
3 Zoetermeer JB1 10 15 4 3 3 27 23 0
4 Noordwijk JB1 10 15 4 3 3 30 27 0
5 Rapid JB1 12 12 3 3 6 28 32 0
6 Dordrecht JB1 10 11 3 2 5 27 31 0
7 Rotterdam JB2 10 5 1 2 7 29 42 0
  Sub-topklasse 
  JB2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht JB2 12 31 10 1 1 58 16 0
2 HSD JB1 12 28 8 4 0 50 21 0
3 Souburgh JB1 12 17 5 2 5 39 43 0
4 Derby JB2 12 16 5 1 6 29 38 0
5 Leonidas JB3 12 11 3 2 7 28 35 0
6 Hoeksche Waard JB1 12 10 2 4 6 24 45 0
7 Rotterdam JB5 12 5 1 2 9 21 51 0
  3e klasse 
  JC1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leonidas JC1 12 31 10 1 1 52 23 0
2 Ring Pass Delft JC1 12 29 9 2 1 59 24 0
3 Dordrecht JC1 12 17 5 2 5 30 28 0
4 Alecto JC1 12 15 4 3 5 35 40 0
5 Westland JC1 12 14 4 2 6 37 38 0
6 HUDITO JC1 12 9 2 3 7 26 41 0
7 Cartouche JC2 12 4 1 1 10 17 62 0
  Sub-topklasse 
  JC12 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs JC12 8 19 6 1 1 26 9 0
2 Schiedam JC12 8 18 6 0 2 37 18 0
3 Zoetermeer JC12 8 18 6 0 2 27 15 0
4 Leonidas JC12 8 8 2 2 4 13 22 0
5 Dordrecht JC12 8 6 2 0 6 14 28 0
6 HUDITO JC12 8 1 0 1 7 9 34 0
  Sub-topklasse 
  JC2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Schiedam JC2 12 27 8 3 1 50 18 0
2 Tempo '34 JC1 10 26 8 2 0 49 18 0
3 Derby JC3 10 15 4 3 3 27 33 0
4 Victoria JC3 10 12 3 3 4 34 22 0
5 Rapid JC2 10 10 3 1 6 25 30 0
6 Barendrecht JC2 10 6 1 3 6 22 44 0
7 Dordrecht JC2 10 4 1 1 8 20 62 0
  2e klasse 
  JD1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leiden JD1 12 33 11 0 1 71 21 0
2 hdm JD1 10 25 8 1 1 51 16 0
3 Rotterdam JD1 10 18 6 0 4 36 19 0
4 Victoria JD1 10 15 5 0 5 34 29 0
5 Dordrecht JD1 10 10 3 1 6 22 41 0
6 Ring Pass Delft JD1 10 3 1 0 9 9 44 0
7 HUDITO JD1 10 3 1 0 9 13 66 0
  1e klasse 
  JD12 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zoetermeer JD12 10 27 9 0 1 47 19 0
2 Rijswijk JD12 8 13 4 1 3 20 24 0
3 Berkel-Rodenrijs JD12 8 12 4 0 4 29 21 0
4 Dordrecht JD12 10 12 4 0 6 35 31 0
5 Leonidas JD12 8 11 3 2 3 24 28 0
6 Ommoord JD12 10 4 1 1 8 16 48 0
  1e klasse 
  JD2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht JD2 10 24 8 0 2 44 24 0
2 Rotterdam JD5 10 24 8 0 2 42 25 0
3 Spijkenisse JD1 10 19 6 1 3 49 27 0
4 Leonidas JD2 12 19 6 1 5 41 32 0
5 Forcial JD1 10 12 4 0 6 33 35 0
6 HSD JD1 10 4 1 1 8 19 48 0
7 Tempo '34 JD2 10 4 1 1 8 16 53 0
  3e klasse 
  JD3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alecto JD3 10 25 8 1 1 38 19 0
2 Forescate JD3 10 24 8 0 2 31 16 0
3 Dordrecht JD3 10 17 5 2 3 30 23 0
4 HGC JD4 10 15 5 0 5 31 34 0
5 Ring Pass Delft JD4 10 11 3 2 5 27 34 0
6 Klein Zwitserland JD5 12 10 3 1 8 28 38 0
7 Ypenburg JD3 10 3 1 0 9 21 42 0
  3e klasse 
  MA1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ypenburg MA1 12 31 10 1 1 34 19 0
2 Berkel-Rodenrijs MA1 12 23 7 2 3 47 28 0
3 Derby MA1 12 20 6 2 4 54 33 0
4 Dordrecht MA1 12 19 6 1 5 36 27 0
5 Pijnacker MA1 12 16 5 1 6 23 24 0
6 Forescate MA1 12 11 3 2 7 27 52 0
7 Alphen MA1 12 1 0 1 11 14 52 0
  Sub-topklasse 
  MA12 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Cartouche MA12 12 36 12 0 0 52 19 0
2 Victoria MA12 12 28 9 1 2 37 29 0
3 Zoetermeer MA11 11 18 6 0 5 36 30 0
4 Dordrecht MA12 12 13 4 1 7 21 30 0
5 Barendrecht MA12 11 11 3 2 6 25 33 0
6 Berkel-Rodenrijs MA11 12 8 2 2 8 29 48 0
7 Ypenburg MA12 12 5 1 2 9 27 38 0
  Sub-topklasse 
  MA2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Capelle MA1 12 28 9 1 2 52 28 0
2 Rapid MA1 11 23 7 2 2 38 16 0
3 Hoeksche Waard MA1 12 23 7 2 3 32 24 0
4 Barendrecht MA2 10 15 5 0 5 24 22 0
5 Dordrecht MA2 12 13 4 1 7 33 41 0
6 Schiedam MA2 11 9 3 0 8 19 38 0
7 Derby MA2 12 6 2 0 10 19 48 0
  2e klasse 
  MA3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht MA3 12 31 10 1 1 48 10 0
2 Voorne MA2 12 28 9 1 2 43 15 0
3 Leonidas MA7 12 25 8 1 3 40 19 0
4 Pollux MA2 12 16 5 1 6 27 32 0
5 Barendrecht MA4 12 16 5 1 6 22 33 0
6 IJssel MA3 12 3 0 3 9 14 45 0
7 Schiedam MA5 12 2 0 2 10 11 51 0
  5e Klasse 
  MA4 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs MA6 10 22 7 1 2 26 28 0
2 Westland MA5 10 19 6 1 3 33 23 0
3 Derby MA4 10 17 5 2 3 39 22 0
4 Spijkenisse MA3 10 17 5 2 3 33 22 0
5 Dordrecht MA4 10 15 5 0 5 26 20 0
6 Schiedam MA4 12 11 3 2 7 22 34 0
7 Voorne MA3 10 3 1 0 9 18 48 0
  5e Klasse 
  MB1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Westland MB1 12 31 10 1 1 37 14 0
2 Gouda MB1 12 22 6 4 2 31 16 0
3 Rotterdam MB3 12 20 6 2 4 38 22 0
4 Dordrecht MB1 12 14 3 5 4 26 25 0
5 Schiedam MB1 12 13 3 4 5 20 25 0
6 Victoria MB2 12 11 3 2 7 19 28 0
7 Ommoord MB2 12 5 1 2 9 11 52 0
  1e klasse 
  MB2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht MB2 12 23 6 5 1 32 17 0
2 Berkel-Rodenrijs MB4 10 20 6 2 2 22 13 0
3 Rapid MB2 12 19 6 1 5 28 18 0
4 Tempo '34 MB1 12 19 5 4 3 27 21 0
5 Waddinxveen MB2 10 11 3 2 5 19 32 0
6 Derby MB2 12 9 2 3 7 17 35 0
7 IJssel MB2 10 7 2 1 7 11 20 0
  2e klasse 
  MB3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Barendrecht MB4 12 33 11 0 1 58 8 0
2 Leonidas MB4 12 31 10 1 1 42 17 0
3 Capelle MB12 12 22 7 1 4 38 20 0
4 Tempo '34 MB2 12 11 3 2 7 22 43 0
5 Dordrecht MB3 10 10 3 1 6 21 27 0
6 Rotterdam MB9 10 5 1 2 7 14 35 0
7 Pollux MB3 10 1 0 1 9 7 52 0
  3e klasse 
  MB4 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Barendrecht MB5 10 21 7 0 3 38 19 0
2 Leonidas MB3 10 21 6 3 1 34 11 0
3 Derby MB3 10 18 5 3 2 32 22 0
4 Dordrecht MB4 12 17 5 2 5 26 38 0
5 Hoeksche Waard MB2 10 9 2 3 5 22 32 0
6 Spijkenisse MB2 10 8 2 2 6 16 31 0
7 Rapid MB3 10 6 1 3 6 18 33 0
  3e klasse 
  MB5 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Voorne MB3 12 29 9 2 1 56 25 0
2 Westland MB7 12 27 9 0 3 36 18 0
3 Krimpen MB3 12 21 6 3 3 35 29 0
4 Dordrecht MB5 12 15 4 3 5 28 28 0
5 Pollux MB4 12 14 3 5 4 31 33 0
6 Tempo '34 MB4 12 10 3 1 8 28 52 0
7 Hoeksche Waard MB4 12 2 0 2 10 23 52 0
  5e klasse 
  MB6 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Souburgh MB2 12 33 11 0 1 56 20 0
2 Schiedam MB4 10 25 8 1 1 47 12 0
3 Rapid MB5 12 20 6 2 4 48 35 0
4 Feijenoord MB1 12 19 6 1 5 37 37 0
5 Tempo '34 MB3 10 7 2 1 7 25 39 0
6 Dordrecht MB6 10 6 1 3 6 28 42 0
7 Victoria MB6 12 3 1 0 11 23 79 0
  5e klasse 
  MB7 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nieuwkoop MB2 10 30 10 0 0 47 7 0
2 Krimpen MB2 10 20 6 2 2 30 18 0
3 Derby MB4 10 19 6 1 3 25 16 0
4 Capelle MB3 12 16 4 4 4 27 26 0
5 Dordrecht MB7 10 7 1 4 5 16 32 0
6 HCRB MB3 10 6 2 0 8 16 33 0
7 Souburgh MB3 10 4 1 1 8 9 38 0
  5e klasse 
  MC1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rotterdam MC3 10 24 8 0 2 36 16 0
2 Dordrecht MC1 10 22 7 1 2 37 16 0
3 IJssel MC1 10 22 7 1 2 32 16 0
4 Ommoord MC2 10 15 5 0 5 17 22 0
5 Leonidas MC2 10 11 3 2 5 17 24 0
6 Ypenburg MC3 10 10 3 1 6 15 37 0
7 Zoetermeer MC3 12 1 0 1 11 15 38 0
  1e klasse 
  MC2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Schiedam MC2 12 23 7 2 3 23 19 0
2 Voorne MC1 10 22 7 1 2 45 19 0
3 Spijkenisse MC1 10 22 7 1 2 32 19 0
4 Pollux MC1 10 16 5 1 4 30 25 0
5 Tempo '34 MC1 10 9 3 0 7 21 44 0
6 Dordrecht MC2 10 7 2 1 7 22 37 0
7 Victoria MC4 10 5 1 2 7 19 29 0
  1e klasse 
  MC3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Westland MC2 12 30 9 3 0 61 15 0
2 Derby MC3 12 21 6 3 3 35 24 0
3 Hoeksche Waard MC2 12 18 5 3 4 28 26 0
4 Dordrecht MC3 11 17 5 2 4 28 21 0
5 Rapid MC2 12 17 5 2 5 29 38 0
6 Pollux MC3 11 13 4 1 6 21 33 0
7 Ommoord MC4 12 0 0 0 12 9 54 0
  3e klasse 
  MC4 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Gouda MC4 10 27 9 0 1 45 14 0
2 Schoonhoven MC1 12 27 9 0 3 62 35 0
3 Dordrecht MC4 10 21 7 0 3 40 28 0
4 Waddinxveen MC2 10 16 5 1 4 30 27 0
5 Souburgh MC2 10 9 3 0 7 19 35 0
6 Hoeksche Waard MC4 10 4 1 1 8 14 36 0
7 Derby MC6 10 3 1 0 9 13 48 0
  4e klasse 
  MC5 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wateringse veld MC2 12 32 10 2 0 41 9 0
2 Pijnacker MC4 12 23 7 2 3 40 27 0
3 Dordrecht MC5 12 22 7 1 4 39 40 0
4 Cartouche MC7 12 18 5 3 4 37 34 0
5 Berkel-Rodenrijs MC7 12 12 4 0 8 30 40 0
6 HUDITO MC4 12 7 1 4 7 17 29 0
7 Ommoord MC7 12 5 1 2 9 20 45 0
  4e klasse 
  MC6 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alphen MC8 12 28 9 1 2 61 22 0
2 Derby MC4 10 26 8 2 0 47 12 0
3 Spijkenisse MC3 10 21 7 0 3 37 17 0
4 Westland MC5 10 12 4 0 6 31 53 0
5 Berkel-Rodenrijs MC9 9 7 2 1 6 14 27 0
6 HDS MC4 9 4 1 1 7 20 38 0
7 Dordrecht MC6 10 4 1 1 8 17 58 0
  4e klasse 
  MD1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leonidas MD1 10 27 9 0 1 43 15 0
2 Leiden MD1 10 24 8 0 2 39 13 0
3 HGC MD1 10 18 6 0 4 34 26 0
4 HUDITO MD1 12 18 5 3 4 29 34 0
5 Dordrecht MD1 10 13 4 1 5 26 33 0
6 Klein Zwitserland MD2 10 4 1 1 8 14 45 0
7 hdm MD2 10 1 0 1 9 18 37 0
  1e klasse 
  MD2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht MD2 10 27 9 0 1 59 12 0
2 Schoonhoven MD1 10 24 7 3 0 41 14 0
3 Rapid MD2 12 23 7 2 3 37 25 0
4 Derby MD4 12 14 4 2 6 25 34 0
5 Barendrecht MD6 10 12 3 3 4 30 30 0
6 HUDITO MD3 12 8 2 2 8 23 41 0
7 IJssel MD4 12 3 1 0 11 12 71 0
  4e klasse 
  MD3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ypenburg MD5 12 26 8 2 2 27 11 0
2 Berkel-Rodenrijs MD6 12 25 8 1 3 36 28 0
3 Ring Pass Delft MD5 12 23 7 2 3 39 26 0
4 Dordrecht MD3 12 16 5 1 6 34 44 0
5 Victoria MD5 12 14 4 2 6 37 37 0
6 Wateringse veld MD5 12 10 2 4 6 24 34 0
7 Rotterdam MD12 12 4 0 4 8 21 38 0
  4e klasse 
  MD4 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Derby MD3 12 32 10 2 0 45 9 0
2 Pollux MD3 10 25 8 1 1 43 17 0
3 Schiedam MD5 12 18 5 3 4 24 33 0
4 Dordrecht MD4 10 15 5 0 5 35 29 0
5 Voorne MD3 12 8 2 2 8 31 46 0
6 Rapid MD3 10 7 2 1 7 12 30 0
7 Spijkenisse MD4 12 6 1 3 8 17 43 0
  5e klasse 
Senioren Zaal 
  D1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leiden D1 12 34 11 1 0 55 11 0
2 Barendrecht D1 12 21 6 3 3 32 28 0
3 Dordrecht D1 12 19 6 1 5 44 41 0
4 Gouda D1 12 17 5 2 5 40 39 0
5 Ommoord D1 12 16 5 1 6 27 34 0
6 Ypenburg D1 12 13 4 1 7 33 40 0
7 Groen-Geel D1 12 1 0 1 11 16 54 0
  1e klasse 
  D2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Westland D2 12 36 12 0 0 62 16 0
2 IJssel D2 12 25 8 1 3 50 28 0
3 Schiedam D4 12 19 6 1 5 32 25 0
4 Dordrecht D2 12 16 5 1 6 24 30 0
5 Derby D2 12 15 4 3 5 34 33 0
6 Barendrecht D2 12 9 3 0 9 16 46 0
7 Roomburg D6 12 3 1 0 11 18 58 0
  Reserve 2e klasse 
  H12 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Schoonhoven H2 12 26 8 2 2 62 35 0
2 Dordrecht H12 10 20 6 2 2 38 37 0
3 Leonidas HO 12 17 5 2 5 47 48 0
4 DSHC H4 9 16 5 1 3 34 25 0
5 HUDITO H5 12 14 4 2 6 36 44 0
6 Derby H2 12 14 3 5 4 39 29 0
7 Rotterdam H4 9 0 0 0 9 25 63 0
  Reserve 2e klasse 
  HJ2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Derby HJ1 12 24 7 3 2 42 25 0
2 Cartouche HJ2 10 20 6 2 2 37 29 0
3 Victoria HJ2 10 17 5 2 3 36 36 0
4 Dordrecht HJ2 8 14 3 5 0 23 16 0
5 Voorhout HJ2 10 13 4 1 5 24 28 0
6 Roomburg HJ1 12 11 3 2 7 29 38 0
7 Scoop Delft HJ1 10 1 0 1 9 19 38 0
  Jong Senioren 4e klasse 
Jongste Jeugd Zaal 
  J6E1 Zaal 
    Niveau 4 
  J6E2 Zaal 
    Niveau 4 
  J6E3 Zaal 
    Niveau 1 
  J8E1 Zaal 
    Niveau 4 
  JF1 Zaal 
    Niveau 3 
  JF2 Zaal 
    Niveau 1 
  M6E1 zaal 
    Niveau 3 
  M6E2 zaal 
    Niveau 1 
  M6E3 zaal 
    Niveau 2 
  M6E4 Zaal 
    Niveau 3 
  M6E5 Zaal 
    Niveau 2 
  M8E1 Zaal 
    Niveau 4 
  M8E2 Zaal 
    Niveau 3 
  M8E3 Zaal 
    Niveau 4 
  M8E4 Zaal 
    Niveau 3 
  MF1 Zaal 
    Niveau 1 
  MF2 Zaal 
    Niveau 3 
Hoofdsponsor
Subsponsoren

Overige sponsoren